Українські байкери зі США подолають маршрут з Філадельфії до Львова

Українські байкери зі США подолають маршрут з Філадельфії до Львова

Фото
Укрінформ
До Дня незалежності України байкери з США організували масштабний мотопробіг, у ході якого їм доведеться подолати тисячі кілометрів шляху від Америки до України із зупинками в європейських столицях.

Про це на Facebook-сторінці повідомив голова Української патріотичної асоціації "Воля", представник ВО "Свобода" на Піренейському півострові Іван Вовк.

"Наші заокеанські земляки організували мега-мотопробіг, присвячений 26-ій річниці Незалежності України, за маршрутом: Філадельфія - Нью-Йорк - Лісабон - Мадрид - Барселона - Марсель - Монако - Венеція - Будапешт - Ужгород - Львів", - написав він.

Так, 12 серпня байкери з Америки дісталися іспанського Мадрида, де на них чекала компанія з представників українських спільнот Іспанії, зокрема Української Патріотичної Асоціації "Воля", ВГО "Сокіл" та жіночого об'єднання "Яворина".

Ми зустрілися на площі Еспанії в центрі Мадрида, де відбувається більшість масових заходів для українців, які мешкають у цій колоритній країні. Байкери з Філадельфії залюбки сфотографувалися на фоні Дон Кіхота і Санчо Панси - всесвітньо відомих "байкерів", що вийшли з-під пера знаменитого Міґеля де Сервантеса", - розповів українець. 

Заокеанських гостей у ході ескурсії по Мадриду вразила велич Королівського палацу і Катедрального собору святої Марії Альмудени, неповторна архітектура міста та велелюдний гамір на центральних вулицях та площах столиці Іспанії.

"Вони розповіли нам про власний досвід організаціїї громадського життя українців у Філадельфії, про щорічні фестивалі нашої діаспори в США, про будівництво української церкви, про діяльність церковної громади, яка самостійно вирішує буквально всі фінансові питання, про щирі взаємини з місцевим парохом і його постійну допомогу та сприяння у розвитку волонтерського руху тощо", - поділився І.Вовк.

На другий день українські байкери вирушили до наступного пункту призначення свого мотомаршруту - Барселони.

Фото автора

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-