На Рівненщині започаткували «Медичні арт-ретрити»
Про це у Телеграмі повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш, передає Укрінформ.
«На Рівненщині започаткували «Медичні арт-ретрити». Це спільна ініціатива двох наших обласних закладів - центру народної творчості та інфекційної лікарні», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що соціально-культурна ініціатива покликана потурбуватись про емоційне благополуччя медиків саме цієї лікарні, заклади мають меморандум про співпрацю. Персонал знайомитимуть із традиційною культурою регіону, локальними особливостями і туристичними родзинками, народними ремеслами та гастроспадщиною.
Карауш розповів, що перший «Медичний арт-ретрит» відбувся у Сарненському районі. Голова облради висловив вдячність всім, хто сприяв і допомагав в цьому, зокрема, представникам історико-етнографічного музею та мистецької школи.
У межах проєкту заходи в різних громадах Рівненщини відбуватимуться щотижня.
Як повідомляв Укрінформ, у краєзнавчому музеї у Рівному стартував новий проєкт - «Історія одного експонату».
Фото: Андрій Карауш