У Львів привезли статуетку Grammy, яку завоював український звукорежисер

У Львів привезли статуетку Grammy, яку завоював український звукорежисер

Відео
Укрінформ
У Львів привезли статуетку Grammy, яку завоював львівський звукорежисер Володимир Пунько.

Про це повідомив у Фейсбуці міський голова Львова Андрій Садовий, передає Укрінформ.

"Ще такої розпаковки в мене не було. Справжня статуетка Grammy у Львові. А її власник — львівський звукорежисер Володимир Пунько. Володимир отримав Latin Grammy за роботу над альбомом Y el canto de todas, який записували у Львівській філармонії разом з іспанським гітаристом Рафаелем Серральєтом та симфонічним оркестром філармонії. Альбом переміг у номінації "Найкращий інструментальний альбом", - повідомив Андрій Садовий.

Мер Львова також повідомив, що Володимир Пунько співає у квінтеті Гарнізонного храму.

Читайте також: Класична музика, як дар, що рятує і породжує бажання жити в найважчі часи

Раніше Укрінформ повідомляв, що у лютому Американська Академія звукозапису оголосила переможців 68-ї музичної премії "Греммі" (Grammy Awards).

Фото: Volodymyr Punko/FB

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-