Держмистецтв оголосило лауреата премії імені В.С. Косенка

Держмистецтв оголосило лауреата премії імені В.С. Косенка

Укрінформ
Цьогорічною лауреаткою премії імені В.С. Косенка у номінації “музичні твори для дітей та юнацтва” стала Євгенія Марчук.

Про це повідомляє Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти, передає Укрінформ.

"Всі члени Комітету досконально ознайомившись з усіма заявками, які цьогоріч були подані до Держмистецтв на отримання премії, шляхом відкритого голосування, визначили лауреаткою премії у номінації “музичні твори для дітей та юнацтва” Марчук Євгенію. Вона отримує премію за збірку п’єс для інструментальних ансамблів «Перевтілення»", - йдеться у повідомленні.

Євгенія Сергіївна Марчук — українська композиторка, піаністка, органістка, викладачка, музично-громадська діячка. Вона володарка Гран-прі Всеукраїнського конкурсу ім. Тараса Шевченка за вокальний цикл «Споночілими очима» на слова С. Черняєва. Лауреатка Всеукраїнського конкурсу на написання та постановку камерної опери у Львівській національній опері та членкиня Національної спілки композиторів України.

Читайте також: У Києві назвали переможців театрального фестивалю-премії «ГРА»

Премія імені Віктора Косенка присуджується за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості для дітей та юнацтва.

Як повідомляв Укрінформ, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені М. В. Лисенка у 2026 році.

Фото: Evgenia Marchuk / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-