Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора УКФ

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора УКФ

Фото
Укрінформ
Оголошено старт конкурсного добору на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду.

Про це йшлося під час брифінгу в Укрінформі.

"Наглядова рада за погодженням міністерства оголосила конкурсний відбір на посаду виконавчого директора УКФ. Він пройде повністю у відповідності з тією регламентною процедурою, яка виписана законом і яка передбачена внутрішніми документами УКФ. За результатами цього конкурсного добору Міністерством буде прийнято рішення про призначення керівника, саме тої особи, тої кандидатури, яка знайде підтримку в голосах членів Наглядової ради УКФ", - сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Він наголосив, що рівень довіри до УКФ має бути настільки значимим та потужним, щоб міжнародні донори могли довірити свої ресурси інституції.

Голова Наглядової ради УКФ Наталія Кривда зазначила, що впродовж 30 днів кандидати на посаду виконавчого директора УКФ можуть подати свої документи, і далі вже Наглядова рада буде здійснювати відбір.

"Я би закликала всіх колег подаватися на посаду виконавчого директора УКФ. Якщо ми хочемо змін, ми маємо до них долучатися...Оця спільна дія, об'єднання зусиль, синергія приводять до результату", - сказала Кривда. 

Читайте також: Український культурний фонд проводить опитування щодо ментального здоров’я митців під час війни

За її словами, УКФ потрібна людина не тільки з чіткою візією розвитку, а й з умінням робити це якісно та з повагою до колег. "Ми додали вимогу щодо вміння здійснювати фандрейзинг. В ситуації обмежених бюджетів це дуже важливо - вміння залучати кошти від тих гравців на ринку, які не співпрацювали раніше з УКФ", - додала голова Наглядової ради УКФ.

Документи на участь у доборі можна подати до 17 липня 2024 року.

Зокрема, претендент на посаду виконавчого директора УКФ повинен мати:

  • вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста/ магістра;
  • досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності у релевантній сфері не менше трьох років;
  • вільне володіння державною мовою та іноземною мовою на рівні не нижче B2 (однією з офіційних мов Ради Європи).

Детальніше з правилами конкурсного добору можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: Українці розуміють цю війну як свою місію - голова Наглядової ради УКФ

Український культурний фонд - це державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні 2021 року під час фінального етапу конкурсу Наглядова рада Українського культурного фонду обрала виконавчим директором УКФ Владислава Берковського.

У червні 2024 року Берковський завершив свою каденцію на посаді виконавчого директора Українського культурного фонду.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-