У Білгород-Дністровському пам'ятки архітектури позначили «Блакитним щитом»

У Білгород-Дністровському пам'ятки архітектури позначили «Блакитним щитом»

Фото
Укрінформ
В Одеській області у Білгороді-Дністровському пам'ятки архітектури позначили міжнародним пам’яткоохоронним знаком «Блакитний щит».

Про це повідомили на сайті міськради Білгорода-Дністровського, передає Укрінформ. 

«Зокрема, емблема «Блакитний щит» встановлена на пам’ятках місцевого значення: особняк Суфлері, особняк Когана, особняк інженера Гармсена, особняк інженера Орбана, особняк Дмитрієвих, особняк Кравченка, будівля земської управи, будівля чоловічої гімназії, особняк Феміліді тощо», - повідомили в міськраді.

Зазначається, що емблеми виготовлені та надані місту громадською організацією Museum for Change за підтримки міжнародної організації ЮНЕСКО.

Захисна емблема «Блакитний щит» з’явилася на пам’ятках культурної спадщини Білгорода-Дністровського / Фото: bilgorod-d.gov.ua

Охоронний знак "Блакитний щит" є емблемою Гаазькою конвенції 1954 року. Ним позначають культурні цінності, що підлягають захисту у випадку збройного конфлікту, і осіб, відповідальних за їх захист, визначених міжнародним правом.

Читайте також: Закон про меценатство допоможе залучити гроші для збереження нематеріальної спадщини - Карандєєв

Як повідомляв Укрінформ, у Львові мозаїчні твори позначають міжнародним пам’яткоохоронним знаком «Блакитний щит». Йдеться про мозаїки на 81-й локації, які внесені до переліку цінних та є об’єктами культурної спадщини.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-