У «пункти незламності» передали 40 тисяч україномовних книжок

У «пункти незламності» передали 40 тисяч україномовних книжок

Укрінформ
У межах акції "Українським дітям - українську книгу" в 3833 "пункти незламності" передали 40 тис. примірників україномовної літератури для дітей та дорослих.

Про передачу книжок у сховище при Київському національному університеті будівництва і архітектури повідомляє кореспондент Укрінформу.

"40 тис. книжок вже розподілено по "пунктах незламності". Всього буде передано 50 тис. примірників для п'яти тисяч пунктів. Тож всі, хто приходитиме в такі сховища, окрім чаю та кави, матимуть змогу долучитися до української літератури", - зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Також він подякував всім видавцям, благодійним і громадським організаціям та міжнародним партнерам, які долучилися до збору літератури. Ткаченко підкреслив, що у воєнні часи такі акції допомагають привернути увагу держави до допомоги вітчизняним видавцям.

Як повідомили організатори, до кожного пункту незламності прямує по 10 книжок - п'ять для дорослих і п'ять для дітей. У сховищі КНУБА, зокрема, є примірник Бориса Грінченка "Каторжна", збірки творів Едгара Алана По, підлітковий роман Ніколя Валентайна "Теорія ймовірностей для подорожнього в часі", "Білий зуб" Джека Лондона. Усі книги доставлені до "пунктів незламності" Укрпоштою.

"Укрпошта із початку вторгнення бере участь у проєктах з різними міністерствами. Були навіть проєкти з релокації бізнесу, тож до акції "Українським дітям - українську книгу" ми просто не могли не долучитися. І вже перевезли 40 тис. книг у понад три тисячі центрів незламності", - зауважив директор департаменту з розвитку бізнесу з корпоративними клієнтами АТ «Укрпошта» Михайло Лашкін.

Читайте також: У Європі стартує проєкт з видання книжок-білінгв для українських дітей

Водночас голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко висловив сподівання, що проєкт, який розпочався у березні 2022 року та охопив багатьох дітей-переселенців, і далі розвиватиметься в різних напрямках, книги продовжать передавати у шпиталі для військових.

У «пункти незламності» передали 40 тисяч україномовних книжок / Фото: Тарасов Володимир, Укрінформ

Як повідомлялося, з 15 березня 2022 року Державний комітет телебачення і радіомовлення спільно з Офісом Президента України та МКІП започаткували благодійну акцію «Українським дітям – українську книгу!». Її мета - безкоштовне забезпечення дітей вимушених переселенців українськими підручниками, навчальними посібниками, художньою літературою.

У межах акції вже передано майже 200 тис. примірників українських книжок волонтерським центрам в українських містах та країнах Європи, де зараз проживають переміщені особи.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-