Назвали переможців другого конкурсу Book Pitch

Назвали переможців другого конкурсу Book Pitch

Оновлено
Укрінформ
Усі чотири фіналісти здобули призи у проєкті Book Pitch.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє «Читомо».

Книжці журналіста і публіциста Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» присудили приз від Книжкового Арсеналу — проморолик.  Роман Павла Матюші «Кокліко» отримав приз від Одеського Міжнародного Кінофестивалю — участь у професійній частині кінофестивалю для пошуку продюсера. Владислав Івченко і його книжка «Чемпіонський бій Мері Дяків» здобули script doctoring від продакшн-компанії Star Media. Анна Біленька за роман «Летіла в небі чорна птаха» отримає консультацію з презентації ідеї фільму від Star Media.

До складу журі Book Pitch увійшли: програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського МКФ Алік Шпилюк, головна редакторка The Ukrainians, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак, літературна критикиня, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко.

Читайте також: Оголоcили фіналістів другого Book Pitch, чиї книжки екранізують

Book Pitch − спільний проєкт Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Його мета – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальшої екранізації.

Як повідомляв Укрінформ, до фіналу Book Pitch увійшли чотири проєкти: «Світлий Шлях: історія одного концтабору», Станіслав Асєєв; «Летіла в небі чорна птаха», Анна Біленька; «Чемпіонський бій Мері Дяків», Владислав Івченко; «Кокліко», Павло Матюша.

12-ий Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європ – цьогоріч відбудеться 14 - 21 серпня. Він буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-