Стартував міжнародний Odessa-June-Folk-Fest

Стартував міжнародний Odessa-June-Folk-Fest

Фото
Укрінформ
В Одесі відкрився Міжнародний фестиваль Odessa-June-Folk-Fest, у якому беруть участь виконавці та відомі фольклорні колективи з Одеської області, Одеси, Києва, Польщі та Норвегії.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Одеської ОДА.

“Одеська область – багатонаціональна, її населення – представники більше сотні різних культур. Це і лягло в ідею щорічного міжнародного фестивалю, під час якого представники різних національностей, народів, країн зможуть поділитися своєю культурою, традиціями, народними звичаями та рецептами. Наша спільна мета – створення необхідного простору для збереження культурної спадщини, різноманітності національних культур народів Одещини та підвищення туристичної та культурної привабливості регіону”, - зазначила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант.

В Одесі проходить міжнародний фольклорний фестиваль Odessa-June-Folk-Fest / Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ

Як поінформували в ОДА, творчу програму розпочав запальний виступ академічного ансамблю української музики, пісні та танцю «Чайка» Одеської обласної філармонії. Фестиваль триватиме до 24 червня.

Читайте також: У Харкові День музики відзначили ходою та концертом на воді

В рамках фестивалю будуть представлені українська, болгарська, грузинська, грецька, польська, німецька, норвезька, азербайджанська, румунська, балканська та інші культури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-