Прем’єра фільму про художника Івана Приходька відбудеться 30 травня — де дивитися

Прем’єра фільму про художника Івана Приходька відбудеться 30 травня — де дивитися

Трейлер
Укрінформ
Показ документальної стрічки «Земля Івана» відбудеться 30 травня в київському кінотеатрі «Жовтень».

Як повідомляє пресслужба Держкіно, тим часом автори фільму презентували офіційний трейлер, передає Укрінформ.

«30 травня в кінотеатрі «Жовтень» в межах ювілейного 50-го Київського МКФ «Молодість» стрічку Андрія Лисецького «Земля Івана» вперше можна буде подивитися офлайн. Стрічка обрана до Документальної секції Міжнародного конкурсу», - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, «Земля Івана» - режисерський дебют Андрія Лисецького, який упродовж тривалого часу займався операторською справою. У стрічці йдеться про українського митця та останнього представника поліського народного живопису Івана Приходька.

Читайте також: Український фільм «Стоп-Земля» отримав «Кришталевого ведмедя» Berlinale

Герой фільму мешкає на маленькому хуторі, в хаті, що була збудована понад сто років тому, й досі має лише глиняну підлогу, вкриту соломою. Його найближчі друзі - собаки, коти та кози. Але щасливішу людину годі й шукати. Одного дня майстра запрошують до Мистецького арсеналу, аби він у головному виставковому центрі країни показав свої роботи. Та чи зможе герой проміняти сільську хатинку на міський хаос, а повені Дніпра — на виставкові зали, повні знавців мистецтва?

«Моя творчість – це протест проти нищення української культури. Мій девіз: в гармонії ритмів – воскресав», - говорить герой фільму.

Читайте також: На Херсонщині створять комікс-журнал, присвячений художниці українського наїву Поліні Райко

Картина здобула головний приз Національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

«Земля Івана» створена кінокомпанією «Магіка-фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фото: usfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-