На турецькому курорті побили відому українську топмодель

На турецькому курорті побили відому українську топмодель

Укрінформ
На турецькому курорті Чешме, що на заході країни в провінції Ізмір, сталася бійка, в результаті якої постраждала модель українського походження Дарія Кирилюк.

Про це повідомляє власкор Укрінформу в Туреччині з посиланням на повідомлення в турецьких ЗМІ та сторінці моделі в Instagram.

"Я не хочу мовчати (про те - ред.), що сталося зі мною, моїм хлопцем і нашою групою. На нас напала служба безпеки пляжу Момо (Чешме, Туреччина). Чотири дівчини були побиті, включно зі мною, хлопці дуже постраждали. Ми надали поліції докладні звіти", - написала вона.

I don’t wanna keep quiet and tell the story what happened to me, my boyfriend and our group. We were attacked by the security of Momo Beach( Çeşme, Turkey). Four girls were punched on the face (including me) and the guys were badly hurt. We gave police detailed reports. We should not turn a blind eye to what happened and stop #stoptheviolenceagainstwomen Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı'nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız #stoptheviolenceagainstwomen #metoo @momodalyan @milliyetcomtr @hurriyetkelebek @hurriyetcomtr @sabah @takvim Я не хочу молчать и рассказывать историю, что случилось со мной, моим парнем и нашей группой. На нас напала служба безопасности пляжа Момо (Чешме, Турция). Четыре девушки были избиты по лицу (включая меня), и парни сильно пострадали. Мы дали полиции подробные отчеты. Мы не должны закрывать глаза на то, что произошло! #challengeaccepted

Публикация от Daria Kyryliuk (@dariakyryliuk)

Міністр культури та туризму Туреччини відреагував на інцидент у своєму Twitter.

"Я засуджую потворний напад в Чешме в п'ятницю ввечері, цього не повинно бути в туристичному районі, особливо щодо жінки", - написав міністр.

Наразі триває розслідування інциденту.

Як відомо, Кирилюк народилася в Україні. Модельну кар’єру розпочала у 18 років в США. Дарія заснувала та просуває власний бренд з виробництва екологічних товарів на заміну шкідливих для природи аналогів, зокрема пластикових пакетів, соломинок для напоїв, тощо. Працювала в США, Італії, Франції, Німеччині.

Фото: instagram.com/dariakyryliuk

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-