Оголосили номінантів загальнонаціональної програми

Оголосили номінантів загальнонаціональної програми "Людина року - 2019"

Виправлено
Укрінформ
За підсумками експертного опитування визначені номінанти ХХІV загальнонаціональної програми "Людина року - 2019".

Оголошення претендентів відбулося в Укрінформі за участю Генеральної дирекції та Вищої академічної ради загальнонаціональної програми "Людина року - 2019", повідомляє кореспондент агентства.

Для 24-ї програми був обраний слоган - "Натхнення перетворень".

Претендентами на звання "Людини року - 2019" у номінаціях стали:

«Регіональний лідер року»

  1. Гусєв Юрій – голова Херсонської обласної державної адміністрації;

  2. Скальський Владислав – голова Вінницької обласної державної адміністрації;

  3. Шмигаль Денис – голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації;

«Міський голова року» (великих міст)

  1. Бондаренко Анатолій – міський голова м. Черкаси;

  2. Надал Сергій – міський голова м. Тернопіль;

  3. Райкович Андрій – міський голова м. Кропивницький;

«Міський голова року» (малих міст)

  1. Абрамченко Андрій – міський голова м. Ізмаїл (Одеська обл.);

  2. Білоусов Андрій – міський голова м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.);

  3. Коваленко Володимир – міський голова м. Нова Каховка (Херсонська обл.);

  4. Редчик Сергій – міський голова м. Хмільник (Вінницька обл.);

«Лідер об'єднаної територіальної громади року»

  1. Гринчук Віталій – голова Узинської міської ОТГ Київської області;

  2. Дрогобецький Іван – голова Полянської сільської ОТГ Закарпатської області;

  3. Мазур Віталій – голова Брацлавської сільської ОТГ Вінницької області;

  4. Міцук Володимир – голова Білозірської сільської ОТГ Черкаської області;

«Промисловець року»

  1. Кощієнко Юрій – генеральний директор «Сумський завод «Енергомаш»;

  2. Смірнов Олександр – генеральний директор ТОВ «Камоцці»;

  3. Яворський В'ячеслав – директор ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю»;

«Підприємець року»

  1. Булгаков Юрій – генеральний директор ТОВ «Дунайська судноплавно-стивідорна компанія»;

  2. Дудзяний Сергій – генеральний директор ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна»;

  3. Козицький Степан – генеральний директор ТОВ «Західнадрасервіс»;

«Менеджер року»

  1. Андреєва Інга – генеральний директор представництва Masterсard Europe в Україні;

  2. Козлова Ірина – генеральний директор ТОВ «Сандора»;

  3. Савченко Владислав – генеральний директор компанії «PowerCode LLC.»;

«Фінансист року»

  1. Анлиатамер Онур – голова Правління АТ «Кредит Європа Банк» (Україна);

  2. Романчукевич Віталій – перший заступник голови правління «Індустріалбанк», Віце-президент Асоціації українських банків;

  3. Фромова Юлія – голова правління АТ «Банк Альянс»;

«Лідер страхового ринку року»

  1. Погорелова Наталія – голова правління Акціонерне товариство «Страхова компанія «МЕГА-ГАРАНТ»;

  2. Чупиркіна Олена – голова правління Страхова компанія «ІНТЕР-ПЛЮС»;

  3. Ульє Олена – голова правління ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»;

«Лідер будівельної галузі року»

  1. Компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД»;

  2. Корпорація «ПРОМСТАН»;

  3. «Інвестиційно-будівельна компанія «ЦЕНТРОБУД»;

«Житловий комплекс року»

  1. ЖК «CITY PARK» (Забудовник – компанія «Сінергія»);

  2. ЖК «INTERGAL CITY» (Забудовник – компанія «Інтергал-Буд»);

  3. ЖК «SCANDIA» (Забудовник – компанія «Тріумф»);

  4. ЖК «WHITE LINES» (Забудовник – компанія «A Development»);

«Журналіст року»

  1. Герасимович Вадим (Інтернет-портал Politeka);

  2. Гутцайт Оксана (Телеканал ICTV);

  3. Панченко Діана (Телеканал NewsОne);

«Митець року»

  1. Ботвинов Олексій – Народний артист України, видатний український піаніст;

  2. Васянович Валентин – провідний український кінорежисер, володар призу за найкращий фільм Венеціанського кінофестивалю 2019 р.;

  3. Поплавський Михайло – Народний артист України, генеральний продюсер національної музичної премії «Українська пісня року»;

«Спортсмен року»

  1. Беленюк Жан – Чемпіон Світу та Європи з греко-римської боротьби 2019 р. у категорії до 85 кг.;

  2. Магучіх Ярослава – Срібна призерка Чемпіонату Світу зі стрибків у висоту 2019 р.;

  3. Харлан Ольга – Чемпіонка Світу з фехтування на шаблях 2019 р.;

«Благодійний фонд року»

  1. БФ «Велика родина» (Президент - Олександр Ульянченко);

  2. БФ «Запорука» (Президент - Наталія Оніпко);

  3. БФ «Серце до серця» (Голова правління - Яна Сидор);

«Нова генерація року»

  1. Костиря Інна – громадський діяч, доктор політичних наук;

  2. Мішина Ксенія – українська акторка театру і кіно;

  3. Олійник Лілія – громадський діяч, засновниця бренду здорового харчування iLive.

«Культурно-мистецький проект року»

Приватний музей історичного костюму і стилю Victoria Museum, засновниця та директор Вікторія Лисенко.

Загальнонаціональна програма «Людина року» — програма, яка передбачає присудження цього титулу за професійні і суспільно важливі досягнення. Заснована в 1995 році.

Лауреатів програми визначають шляхом експертного опитування, остаточне рішення приймає Вища академічна рада програми.

Урочиста церемонія вручення премії «Людина року - 2019» відбудеться 21 березня у Національній опері України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-