Понад 70 країн зобов'язались зменшити кількість харчових відходів

Понад 70 країн зобов'язались зменшити кількість харчових відходів

Укрінформ
Понад 70 держав зобов'язалися докладати більше зусиль задля скорочення кількості харчів, що псуються внаслідок поганого охолодження.

Про це повідомляє Gulf Today.

"На засіданні Організації з питань продовольства та сільського господарства Організації Об'єднаних Націй у штаб-квартирі у Римі понад 70 країн пообіцяли мінімізувати кількість їжі, яка потрапляє у відходи через погане охолодження", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, зобов'язання підписали США, Китай, члени Європейського Союзу та багато країн Америки, Африки та Азії.

Країни підписали відповідне зобов'язання на щорічній нараді Монреальського протоколу. В його межах чиновники та експерти працюють над регулюванням кількості штучних хімічних речовин, що використовуються в системах охолодження та кондиціонування повітря.

Станом на сьогодні близько третини світової їжі втрачається через відсутність належних умов зберігання. Однак розробка кращих методів зберігання їжі холодною під час її транспортування може зменшити об'єми відходів.

Читайте також: Їжа, кава та ліки: в Австралії запустять першу у світі доставку дронами

Наразі погане охолодження призводить до втрати близько 9% швидкопсувної їжі в розвинених країнах та близько 23% в країнах, що розвиваються, де мільйони людей страждають від недоїдання.

На думку експертів, краще охолодження також допоможе зменшити викиди парникових газів та шкідливих газів, що використовуються в системах охолодження та кондиціонування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-