На столичному вокзалі презентували трейлер фільму “Поїзд “Київ - Війна”

На столичному вокзалі презентували трейлер фільму “Поїзд “Київ - Війна”

Відео
Укрінформ
Презентація трейлера дебютного документального фільму Корнія Грицюка “Поїзд “Київ - Війна” відбулася 11 жовтня у Києві, у конференц-залі Південного залізничного вокзалу.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі проєкту.

“Поїзд “Київ - Війна” - це дебютний повнометражний документальний фільм режисера Корнія Грицюка. Драматична історія рейсу “Київ - Костянтинівка”, з унікальними долями, болем, спогадами, таємницями, надіями таких різних його пасажирів, є історією сучасної України. Лише 12,5 годин розділяють мирний Київ та Костянтинівку – невелике промислове місто на сході країни, відразу за яким починається фронт. Цей час у поїзді пліч-о-пліч проводять люди з різними характерами, соціальним статусом, політичними поглядами та переконаннями. І всі вони прагнуть дістатися миру. Цей фільм – голос людей, пошук діалогу і шлях до спільного майбутнього”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, зйомки картини відбувались із 12 серпня і 10 жовтня завершились.

“Я задоволений тим, як пройшли зйомки. У нас була чудова співпраця з АТ “Українська залізниця” На першому місці для нас стояли етичні питання та питання безпеки, адже ми розуміли, що більшість героїв нашої картини, які погодились з нами розмовляти, їдуть не на прогулянку. З ранку їм проходити блок-пости і за кожну невдалу фразу людина може опинитися “на підвалі” на непідконтрольній території Донеччини”, - розповів режисер Корній Грицюк.

Читайте також: У Києві відбулася гала-прем'єра фільму “Захар Беркут”

Під час презентації автори розповіли, що навколо фільму буде побудовано й соціальну медіа-кампанію, яка включатиме розміщення постерів і листівок з його героями.

“Наш проєкт - це не лише фільм. Він має вирішити певні болючі соціальні питання в Україні. Медіакампанія має підготувати підґрунтя для мирного діалогу у суспільстві. Для цього ми розмістимо плакати та листівки в поїздах з цитатами із інтерв’ю звичайних людей – героїв нашого фільму з їхніми зверненнями до наших співгромадян”, - коментує координаторка проєкту Наталя Ісаєва-Урбан.

До складу знімальної групи увійшли: Сергій Пудіч – продюсер, Кирило Лазаревич – оператор, Василь Явтушенко – звукорежисер, Артем Євтушенко – звукорежисер зйомок, Богдан Чумак — адміністратор.

Наразі картина входить до стадії постпродакшну. Її автори планують завершити виробництво у 2020 році та випустити картину у прокат навесні.

Проєкт реалізується завдяки фінансуванню Українського культурного фонду та підтримки АТ “Українська Залізниця”.

Трейлер фільму тут.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-