Винник потрапив до бази

Винник потрапив до бази "Миротворця" через участь у російському флешмобі

Укрінформ
Популярний український співак Олег Винник, який знявся у проекті #ВсемМир з російськими зірками, що підтримали політику Кремля щодо України і анексію Криму, потрапив до бази центру "Миротворець".
Повідомлення про це з'явилося на офіційному сайті "Миротворця".

"Учасник російської пропагандистської антиукраїнської акції #ВсемМир, спрямованої на перекладання відповідальності розв'язаній Росією (країна-агресор) війни на Україну", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що центр "Миротворець" просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених дій проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Як повідомлялося, співак Олег Винник приєднався до російського проекту #ВсемМир за участі російських і зарубіжних зірок. У своєму відеозверненні на Youtube-каналі проекту артист заявив: "Я не хочу, щоб батьки оплакували своїх дітей. Я не хочу, щоб молоді дружини ставали вдовами, і я не хочу, щоб страждали діти. Давайте не забувати, ми прийшли в цей світ, щоб навчитися любити, а не забирати життя один в одного. Всьому світу! Всім мир!".

Співак також з'явився у спільному кліпі проекту, в якому взяли участь, зокрема, представники російського шоу-бізнесу, котрі публічно підтримали політику російського президента Володимира Путіна щодо анексії Криму - співачка Валерія, співак Денис Клявер. Також серед учасників - актриса Нонна Гришаєва, яка незаконно відвідувала окупований Крим.

Читайте також: У Винника заявили, що участь у російському проекті не суперечить його життєвої позиції

У прес-службі Вінника на запит Укрінформу відповіли, що участь співака в російському проекті #ВсемМир не суперечить життєвій і патріотичної позиції артиста, і заявили, що Винник "неодноразово висловлював свою тверду громадянську позицію і виступав на підтримку миру в нашій країні і в усьому світі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-