Євген Клопотенко: Треба прибирати

Євген Клопотенко: Треба прибирати "радянське" меню зі шкільних їдалень

Укрінформ
В Україні у шкільних їдальнях досі присутнє "радянське" меню, і це потрібно змінювати.

Таку думку висловив кулінарний експерт і автор проєкту "Нове шкільне харчування" Євген Клопотенко під час лекції у межах 26 Форуму видавців у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Дітям треба дати трішки світового досвіду, щоб радянська система, яка є в шкільних їдальнях, почала падати. І це зробити доволі просто. Я придумав страви з тих же інгредієнтів і додав ще дещо, але страви виходять інші. І це все бюджетно, сучасно і корисно", – сказав Клопотенко.

Він зазначив, що потрібно починати змінювати ставлення до їжі саме з дітей, бо з дорослими це зробити важче.

"Треба, щоб діти знали світові практики. Вони розуміють, що салат з капусти - це не просто капуста, а туди додають ще запашну олію, яку придумали в Італії. Вони знатимуть, що є ще інші страви. Вони дивитимуться на світ ширше", - переконаний ресторатор.

Читайте також: “Шведській стіл” з’явиться ще у 27 столичних школах

За його словами, щоб створити нове суспільство, потрібно вчити цього змалечку, а головне – показати, що можна харчуватися по-іншому і відродити українську кухню.

Як повідомляв Укрінформ, Євген Клопотенко написав кулінарну книгу "Зваблення їжею", у якій помістив 110 нових і смачних страв для шкільних їдалень. На основі цього розпочався проєкт "Нового шкільного харчування", яке починають впроваджувати в українських школах.

Фото: Ievgen Klopotenko, FB

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-