Конкурс

Конкурс "Краща книга України" завершив прийом заявок

Укрінформ
Державний комітет телебачення і радіомовлення завершив прийняття заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі "Краща книга України", опрацьовує та готує їх до передачі на розгляд членам журі конкурсу.
Про це повідомляє пресслужба комітету.

«Цього року для участі у конкурсі у 10 номінаціях надійшла 51 робота від 16 видавців. Серед поданих робіт – книга про події Революції гідності, твори сучасних українських авторів, перекладна література, цікава пізнавальна та пригодницька література для маленьких читачів, історико-літературні й бібліографічні дослідження, розвідки і романи, а також справжній військовий бойовик», - ідеться у повідомленні.

Перелік творів оприлюднено на сайті Держкомтелерадіо.

Читайте також: Видавати в Україні книги українською мовою далі є політикою

Конкурс «Краща книга України» проводиться щороку з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання.

На конкурс подаються книжкові видання, які вийшли в Україні у період з 1 вересня попереднього року до 30 серпня поточного року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-