Фестиваль у Києві збере понад 20 дитячих  театрів

Фестиваль у Києві збере понад 20 дитячих театрів

Укрінформ
До Києва у рамках фестивалю JoyFest.Діти - 2019 з’їдуться найкращі дитячі театри з різних куточків України.

Про це повідомила директор фестивалю JoyFest.Діти Ксенія Гончарова на прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Дитячий JoyFest - це логічне продовження дорослого JoyFest. Ми вже сім років проводимо міжнародний театральний фестиваль, і до нас з’їжджаються театри і театральні експерти зі всього світу. І ми проводили його кілька років, і побачили оцей зворотній зв'язок від дитячих театральних студій, усвідомили, що цього майданчику не вистачає у Києві, він дуже малий. І ще менше якісних фестивалів, таких великих і продуманих. Тому ми, маючи вже великий міжнародний досвід, вирішили проводити дитячий фестиваль, і коли ми його провели вперше, то він одразу став популярним”, - сказала Гончарова.

Вона зазначила, що загалом виступатимуть 23 театри з усієї країни, 70-80 % київських театрів, а також театри з Київської області, Вінниці, Харкова, Одеси, Львова, Запоріжжя та Хмельницького. За її словами, JoyFest є унікальним майданчиком для презентації та розвитку дитячих талантів.

“Ми за позитивний театр, і взагалі коли ми навіть приймаємо заявки, ми переглядаємо, ми хочемо, щоб театр ніс світло в ці непрості часи для нашої країни. У нас все направлено на творення, на створення чогось нового, і на розвиток», - зауважила Гончарова.

Читайте також: На вокзалі у Києві відбувся перформанс до 75-х роковин депортації кримських татар

За її словами, театральні дитячі колективи матимуть змогу обговорити свої вистави з експертами, а також підвищити рівень своєї театральної майстерності.

Під час прес-конференції координатор фестивалю Аліна Сакун зазначила, що дитячі вистави  проходимуть протягом чотирьох днів з ранку до вечора, а в перервах будуть йти творчі майстер-класи, різноманітні шоу, будуть зони відпочинку, а також фотозони та food-корти.

Фестиваль JoyFest.Діти – 2019  проходитиме з 22 травня по 25 травня у Національному центрі Олександра Довженка. Вхід безкоштовний.,

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-