Українки перемогли на Європейській математичній олімпіаді для дівчат

Українки перемогли на Європейській математичній олімпіаді для дівчат

Фото
Укрінформ
У Києві відбулася церемонія нагородження призерів та учасників Європейської математичної олімпіади для дівчат. У командному заліку здобули перемогу українки.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, наші дівчата посіли першу сходинку із загальним результатом 115 балів.

Зазначалося, що в особистому заліку Катерина Горох (учениця 11-го класу № 145), Карина Нечипорук (учениця 11-го класу ліцею №208), Влада Петрусенко (учениця 11-го класу Новопечерської школи) вибороли золоті медалі, Олеся Білик (учениця 11-го класу КПНЛ № 145) завоювала "бронзу".

Цього року у EGMO брали також участь іще четверо українських школярок, які також продемонстрували високі результати – учениця 9-го класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Маргарита Баклан, учениця 8-го класу ліцею "Наукова зміна" Роксолана Іванчук та учениця 10-го класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Ольга Жур здобули бронзові медалі.

А учениця 10-го класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Аліса Баклан отримала заохочувальну відзнаку.

Церемонія нагородження призерок VIII Європейської олімпіади з математики для дівчат у столиці / Фото: Шамкін Данііл, Укрінформ

Команда України бере участь в EGMO з моменту започаткування олімпіади у 2012 році. За 7 років існування EGMO українські школярки тричі ставали найкращою командою за сумарною кількістю балів в офіційному заліку. Поки жодній з інших країн не вдалося повторити такі високі результати.

Друге місце в командному заліку посіла команда Болгарії, на третьому - команда з Польщі.

Читайте також: Учасникам ЗНО повідомлять про місце тестування до 30 квітня

Загалом на олімпіаду до Києва приїхали 49 команд із різних країн. Окрім учасників з Європи, до змагань також долучилися представниці США, Японії, Мексики, Австралії, Канади, Чилі, Бразилії, Саудівської Аравії, Індії тощо.

Європейська математична олімпіада для дівчат (European Girl’s Mathematical Olympiad, EGMO) проходила у Києві 7-12 квітня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-