Ведмедям у

Ведмедям у "Синевирі" перевірили кров і зробили УЗД

Фото
Укрінформ
У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів НПП "Синевир" фахівці провели черговий медичний огляд ведмедів, зробили дослідження крові, УЗД та вимірювання очного тиску. Деяким ведмедям полікували зуби.

Про це повідомляє прес-служба Національного природного парку "Синевір" у Facebook.

"У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів НПП "Синевир" фахівці провели черговий огляд ведмедів, зробили загальний аналіз крові і здійснили ультразвукову діагностику та вимірювання очного тиску. Окремим ведмедям проведено стоматологічні маніпуляції", - йдеться у повідомленні.

Начальник центру бурих ведмедів Ярослав Бундзяк повідомив, що посприяв у важливому заході фонд "Міжнародна організація Лоуренса Ентоні", який очолює Лайнел де Ланге.

Черговий огляд ведмедів у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів НПП «Синевир» / Фото: Національний природний парк "Синевир", Facebook

Центр реабілітації бурих ведмедів було створено влітку 2011 року на ділянці у 12 га у національному парку "Синевир" з ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України. Мета центру — реабілітація бурих ведмедів, які зазнали жорстокого поводження від людини, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв'язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.

Читайте також: Реабілітаційний центр для ведмедів у Синевирі святкує ювілей

У верхній частині Центру було споруджено 6 кліток та 2 секції для утримання груп та одиночних тварин різного віку та стану здоров’я, побудовано басейни і барлоги, а також ігрові конструкції для пришвидшення адаптації тварин до умов їхнього утримання. Всю територію Реабілітаційного центру обгороджено електродротами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-