У Канаді суд зобов'язав виробників сигарет виплатити $17 мільярдів курцям

У Канаді суд зобов'язав виробників сигарет виплатити $17 мільярдів курцям

Укрінформ
У канадській провінції Квебек трьох найбільших виробників цигарок зобов’язали виплатити близько 17 млрд доларів людям, які постраждали від куріння.

Відповідне рішення ухвалив Апеляційний суд Квебеку, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У письмовому роз’ясненні обсягом 422 сторінки Апеляційний суд схвалив рішення Верховного суду Квебека, ухвалене 2015 року, щодо класового позову понад 100 тисяч курців, які вимагали від виробників сигарет матеріального відшкодування за проблеми зі здоров’ям. На переконання позивачів, вони не були достатньо поінформовані про шкідливість куріння, хоча компанії-виробники цигарок добре усвідомлювали всі ризики.

Читайте також: В Італії з'явиться перший пляж із забороною на куріння

Залежно від тяжкості захворювання, кожен із позивачів зможе отримати від 24 до 100 тис. доларів. Ця справа є найбільшим класовим позовом в історії Канади. Вона складалася із двох окремих позовів, що розглядалися паралельно і були подані ще в 1998 році.

Хоча судова ухвала була підтверджена вже у двох судових інституціях, представники виробників сигарет розглядають можливість звернення до Верховного суду Канади, рішення якого не підлягають оскарженню.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-