Мільярд людей на Землі не мають доступу до електроенергії

Мільярд людей на Землі не мають доступу до електроенергії

Укрінформ
Глобальна енергетична системам людства рухається у напрямку до переваги електроенергії над усіма іншими видами енергії, але попри це 1 млрд людей на земній кулі не має доступу до електроенергії.

Про це заявив виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства Фатіх Біроль, виступаючи на панелі «Стратегічний огляд енергії» в рамках Давоського економічного форуму, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Один мільярд людей на Землі все ще не мають доступу до електроенергії. Африка досі не забезпечена електроенергією, що ганебно. Ще не так давно негативною була і статистика в Індії, але керівництву вдалося і досить швидко це питання вирішити і надати доступ до електроенергії сотням мільйонів людей», - наголосив Фатіх Біроль у своєму виступі на форумі в Давосі.

На переконання експерта, енергетичне майбутнє світу полягає у розвитку, екологічному виробництві та економному споживанні електроенергії.

«І вірю, що електроенергія є безперечним майбутнім глобальної енергетичної системи на довгі роки у майбутньому. Безперечно, нам будуть потрібні газ, нафта, так само як вугілля, енергетичні відновлювані джерела та інші. Але наразі світ рухається в бік електроенергії», - сказав виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства.

Читайте також: Українцям обіцяють перерахунок газових платіжок за січень

При цьому Біроль закликав переходити на виробництво електроенергії екологічними методами, переходити на них попри вищу вартість. На його переконання, найбільшою проблемою, що впливають на кліматичні зміни на Землі, є потужні електростанції, які працюють на вугіллі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-