DZIDZIO скасував виступи після нападу в Києві

DZIDZIO скасував виступи після нападу в Києві

Укрінформ
Соліст гурту DZIDZIO Михайло Хома повідомив про скасування виступів гурту через госпіталізацію після нападу в Києві.

Про це він написав в Instagram.

"Я знаходжуся в лікарні і змушений буду провести тут всі Новорічні свята. Я звертаюся до всіх наших концертних партнерів, замовників, і прошу вибачити мене і мою команду, але ми змушені скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, в тому числі відміняємо корпоративні виступи у Новорічну ніч. Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити", - написав співак. За словами Хоми, лікар діагностував у нього розрив барабанної перетинки лівого вуха. "І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації", - додав він.

Я хочу звернутися до всіх і розказати ситуацію, яка вчора сталася зі мною. Перед ефіром на радіо на мене напала зграя бандитів, це було близько 8 людей неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мішковим, який на мою думку, є у злочинній змові з Олегом Турком. Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації. Я знаходжуся в лікарні і змушений буду провести тут всі Новорічні свята. Я звертаюся до всіх наших концертних партнерів, замовників, і прошу вибачити мене і мою команду, але ми змушені скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, в тому числі відміняємо корпоративні виступи у Новорічну ніч. Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити.

Допис, поширений DZIDZIO (@dzidzio)

Як повідомляв Укрінформ, 28 грудня у Києві здійснено напад на соліста гурту DZIDZIO Михайла Хому. Напад стався зранку, коли артист прямував до студії радіостанції "Хіт ФМ".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-