Творці

Творці "Скаженого весілля" повернули Держкіно кошти

Укрінформ
Команда "Скаженого весілля" повернула Державному агентству України з питань кіно гроші, виділені на виробництво фільму.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

"Кошти у сумі 1млн 175 тис. 590 грн, разом із додатковим 16%-им інвестиційним прибутком, що склав 150 тис. грн, були перераховані на рахунок фонду Держкіно 6 грудня 2018 року", - ідеться в повідомленні.

Як зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко: "Це прецедент, коли компанія-виробник повертає нам усі гроші, взяті на виробництво фільму. Не просто всі, а ще й з відсотками. Це засвідчує надзвичайно позитивні тенденції у розвитку українського кіно".

Читайте також: Держкіно дасть понад 2,2 мільйона на документальний фільм "Вдивляючись у темряву"

Нагадуємо, проект комедії "Скажене весілля" став одним із переможців десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав підтримку розміром 3 млн 240 тис. грн. Однак, розпочавши виробництво фільму, з ініціативи продюсерів фільму компанія "Прототип Продакшн" та Держкіно уклали нову угоду, згідно з якою частка державної підтримки була зменшена до 1 млн 175 тис. 590 грн. Виробничий кошторис стрічки склав 10,8 млн грн.

Стрічка вийшла в широкий український прокат 4 жовтня та встановила 2 національних рекорди: касових зборів серед усіх українських фільмів і рекорд із кількості глядачів кіно українського виробництва. На сьогодні бокс-офіс стрічки становить майже 55 мільйонів гривень, у кінотеатрах її переглянули понад 657 тисяч глядачів. Прокат комедії в Україні триває.

Відео, як продюсер Юрій Горбунов повертав гроші голові Держкіно Пилипові Іллєнку, можна переглянути за цим посиланням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-