У Вінниці стартував конкурс сучасного візуального мистецтва ім. Натана Альтмана

У Вінниці стартував конкурс сучасного візуального мистецтва ім. Натана Альтмана

Укрінформ
У Вінниці в четвер розпочався Всеукраїнський конкурс творів сучасного візуального мистецтва ім. Натана Альтмана. Головний приз - безкоштовна персональна виставка у Києві.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив куратор проекту Олександр Нікітюк.

«Наш конкурс – це шанс для молодих митців, які працюють у жанрі сучасного візуального мистецтва, презентувати свою творчість і поборотися за можливість безкоштовно виставитися в одній зі столичних галерей. До участі ми запрошуємо художників віком до 35 років презентувати свої інноваційні, художньо доцільні та креативні проекти до дня народження Натана Альтмана у вінницькому ультурному центрі «Галерея ХХІ», - сказав Нікітюк.

За його словами, конкурс проводитиметься вже уп’яте, він триватиме до 5 грудня. Кошти на його організацію та проведення виділила Вінницька міська рада.

Оргкомітет конкурсу очікує, що участь у ньому візьмуть близько 50 художників, які представлять журі фотографії, або ескізи своїх проектів з коротким описом. З них будуть обрані фіналісти, серед яких і визначаться переможці. Їх нагородять цінними призами, а  найкращому буде надана можливість безкоштовно влаштувати персональну виставку своїх робіт у Києві.

Читайте також: Українська скрипалька перемогла у міжнародному конкурсі імені Лонг і Тібо

Натан Альтман (1889-1970) - знаний український художник-кубіст. Відомі його пейзажі, портрети, книжкова графіка, скульптура, декоративні рельєфи та сценографія. Зокрема портрети Анни Ахматової (1915), С. Міхоелса (1926), ілюстрації до Старого Заповіту (1933) та антифашистські карикатури. Народився у Вінниці.

Фото: Вежа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-