Перша леді відвідала ювілейну ХХ фотовиставку газети “День”

Перша леді відвідала ювілейну ХХ фотовиставку газети “День”

Фото
Укрінформ
Дружина Президента Марина Порошенко відвідала ювілейну ХХ фотовиставку газети “День” й відзначила особистою нагородою Ладу Янчук з Києва за роботу “Пастораль” у номінації “Світ очима дітей”.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

“Це надзвичайно важливий соціальний проект, який через мистецтво фотографії фіксує яскраві моменти і події, якими жила наша держава в останній рік. А за двадцять років існування виставки вже вдалося створити своєрідну фотоісторію України та галерею пам’яті ключових подій, які виховують любов до рідної землі”, - зазначила перша леді.

Із метою заохочення юних фотомитців Марина Порошенко відзначила особистою нагородою Ладу Янчук з Києва за роботу “Пастораль” у номінації “Світ очима дітей”, й подарувала номінантці планшет і книги сучасної літератури.

Марина Порошенко відвідала ювілейну ХХ фотовиставку газети «День» / Фото: Марків Михайло. Укрінформ

Читайте також: В Укрінформі відкрилася фотовиставка «Вони захищають Україну»

Як зазначили в АП, цього року в Українському домі в Києві представлено 280 фоторобіт у традиційних рубриках – “Політика”, “Український світ”, “Фото з історією” і “Світ очима дітей”.

Загалом за 20 років існування фотоконкурсу газети “День” у ньому взяло участь понад 1500 професійних фотографів та аматорів, пройшло 129 регіональних фотовиставок у містах України та було нагороджено 809 учасників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-