В Укрінформі відкрилася фотовиставка «Вони захищають Україну»

В Укрінформі відкрилася фотовиставка «Вони захищають Україну»

Фото
Укрінформ
Фотовиставка «Вони захищають Україну» ілюструє діяльність СБУ, спрямовану на боротьбу за незалежність та цілісність України.

14 жовтня 2018 року, вітаючи колег та ветеранів із Днем захисника України, голова СБУ Василь Грицак повідомив, що 27 працівників СБУ загинули за час російської агресії, а 227 співробітників Служби безпеки України нагороджені державними нагородами за мужність і героїзм під час проведення Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил .

Як зазначив Грицак, "чотири роки поспіль ми зустрічаємо це свято у вирі боротьби за державний суверенітет, територіальну цілісність і непорушність наших кордонів, за право українців бути господарями на власній землі, за свободу та національне самовизначення. Російська агресія проти України перетворила схід нашої країни на плацдарм бойових дій, а український Крим – на тимчасово окуповану територію. Але проти загарбницьких дій агресора постала потужна, незламна сила українських воїнів – захисників рідної землі. В авангарді цієї боротьби співробітники Служби безпеки України, ризикуючи собою, ефективно протидіють диверсійно-підривній діяльності ворога та нищать плани російських спецслужб на всій території нашої країни".
Голова СБУ наголосив: "Низький уклін двадцяти семи Героям Служби, які віддали своє життя за державність та свободу українського народу. Сто двадцять вісім наших колег отримали поранення різного ступеня важкості. За мужність і героїзм під час проведення Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил 227 співробітників української спецслужби нагороджені державними нагородами".

Фотовиставка «Вони захищають Україну»/ Фото Сергія Аніщенка Він подякував усьому колективу СБУ – "захисникам України, які забезпечують безпеку нашої держави та наближають повернення мирного неба над Україною", і побажав колегам та їхнім родинам "міцного здоров’я, добробуту та впевненості у завтрашньому дні. Сил вам та витримки у почесній справі служіння українському народові".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-