Українська стрічка

Українська стрічка "Дякую" отримала спеціальну премію на кінофестивалі у Хорватії

Фото
Укрінформ
Короткометражна стрічка "Дякую", ідея створення якої належить Міністерству інформаційної політики, відзначена спеціальною премією Special awards на кінофестивалі Zagreb Tourfilm Festival (м. Загреб, Хорватія).

Про це повідомляє прес-служба МІП

"Стрічка "Дякую" була відправлена на фестиваль в Загреб ще в квітні цього року. Ми були єдиними представниками з України", - сказала радник міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

На фестивалі у Загребі стрічку презентували режисер Денис Євстигнейкін та лінійний продюсер Дана Себесевич.

Усього на фестивалі було представлено 807 фільмів із 91 країни, у тому числі з Перу, Іспанії, Азербайджану, Греції, Франції, Італії, Португалії та інших.

Zagreb Tourfilm Festival є престижним міжнародним фестивалем кіно про туризм і подорожі. Він входить в співтовариство CIFFT, учасниками якого є 18 кінофестивалів по всьому світу.

Читайте також: Дні українського кіно у Сторожинці на Буковині стартували з "Чужої молитви"

Як повідомлялося, стрічка "Дякую" показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.

11 липня 2018 року презентація стрічки "Дякую" відбулася у Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина).

22 червня стрічку "Дякую" показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю "Бруківка" в Кам’янці-Подільському, де вона отримала приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм». 20 червня показ «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

Також стрічка посіла друге місце у номінації "Туристичний напрямок - Регіон" на XI Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). "Дякую" також виграла у номінації "найкращий монтаж" на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-