Українська стрічка "Дякую" отримала спеціальну премію на кінофестивалі у Хорватії

Українська стрічка "Дякую" отримала спеціальну премію на кінофестивалі у Хорватії

Фото
559
Ukrinform
Короткометражна стрічка "Дякую", ідея створення якої належить Міністерству інформаційної політики, відзначена спеціальною премією Special awards на кінофестивалі Zagreb Tourfilm Festival (м. Загреб, Хорватія).

Про це повідомляє прес-служба МІП

"Стрічка "Дякую" була відправлена на фестиваль в Загреб ще в квітні цього року. Ми були єдиними представниками з України", - сказала радник міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

На фестивалі у Загребі стрічку презентували режисер Денис Євстигнейкін та лінійний продюсер Дана Себесевич.

Усього на фестивалі було представлено 807 фільмів із 91 країни, у тому числі з Перу, Іспанії, Азербайджану, Греції, Франції, Італії, Португалії та інших.

Zagreb Tourfilm Festival є престижним міжнародним фестивалем кіно про туризм і подорожі. Він входить в співтовариство CIFFT, учасниками якого є 18 кінофестивалів по всьому світу.

Читайте також: Дні українського кіно у Сторожинці на Буковині стартували з "Чужої молитви"

Як повідомлялося, стрічка "Дякую" показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.

11 липня 2018 року презентація стрічки "Дякую" відбулася у Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина).

22 червня стрічку "Дякую" показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю "Бруківка" в Кам’янці-Подільському, де вона отримала приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм». 20 червня показ «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

Також стрічка посіла друге місце у номінації "Туристичний напрямок - Регіон" на XI Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). "Дякую" також виграла у номінації "найкращий монтаж" на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-