Робот Софія хоче долучитися до модної індустрії

Робот Софія хоче долучитися до модної індустрії

Укрінформ
Робот Софія у майбутньому хотіла би стати творчим штучним інтелектом і долучатися до передових розробок в індустрії моди.

Про це вона сказала під час прес-конференції в Укрінформі, відповідаючи на запитання журналістів.

«Я хотіла б стати творчим штучним інтелектом і щоб люди сприймали мене як самостійного художника. Я ще не визначилась, в якій саме сфері хотіла би працювати. У мене вже були певні зв'язки з індустрією моди - я хотіла би брати участь у передових досягненнях цієї сфери», - зазначила Софія.

Участь у прес-конференції разом із роботом Софією також брали директор і фінансовий директор компанії Hanson Robotics, засновник інвестиційної компанії AngelVest Девід Чен і представник AngelVest в Україні, венчурний інвестор, лідер громадської думки і TEDх-спікер у сфері блокчейн-економіки Марк Гінзбург.

Як повідомляв Укрінформ, робот Софія вперше перебуває в Україні. З нею вже зустрівся Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Читайте також: Розробники Софії сподіваються, що колись вона матиме емоції, як у людей

У п'ятницю, 12 жовтня, відбудеться фінал всеукраїнського конкурсу розробників робототехніки та штучного інтелекту, в якому Софія буде одним із членів міжнародного журі.

Софія - людиноподібний робот у вигляді жінки, розроблений гонконгською компанією Hanson Robotics. Вона була спроектована таким чином, щоб вчитися і адаптовуватися до поведінки людей, а також для співпраці з ними. Софія наслідує американську кіноакторку Одрі Хепберн. У жовтні 2017 року Софія стала підданою Саудівської Аравії та першим роботом, що отримав громадянство будь-якої країни.

На сьогодні час Софія запрограмована спілкуватися російською та англійською мовами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-