"Міс Австрія" позбавили корони через порушення контракту

Укрінформ
Вперше в 90-річній історії конкурсу краси "Міс Австрія" переможницю 2018-го року Даніелу Зівков позбавлено корони через порушення умов контракту.

Про це сказав виконавчий директор Miss Austria Corporation Йорг Ріггер, повідомляє АРА.

"Пані Зівков з часу її обрання, незважаючи на численні зауваження щодо правової ситуації та попередження, неодноразово порушила умови ліцензійного договору", - заявив директор компанії Miss Austria Corporation, яка володіє ексклюзивними комерційними правами щодо переможниць конкурсу.

Зазначається, що обрана у вересні 21-річна жителька міста Лінц, без попереднього попередження та консультацій, виступала у ЗМІ, а також не використовувала ті продукти, які були передбачені контрактом. Зокрема, в одному з журналів з'явилося фото з Даніелою Зівков на тлі не тієї автомобільної марки, яка була передбачена ліцензійної угодою.

Читайте також: Новою "Міс Україна-2018" стала 19-річна дівчина з Херсонщини

Новою "Міс Австрія 2018" стане віце-місс конкурсу – "Міс Форарльберг 2018" Ізабелла Іон.

Тайський боксер і переможниця конкурсу "Міс Верхня Австрія 2018" Даніела Зівков перемогла у загальнонаціональному конкурсі краси 1 вересня.

Як повідомляв Укрінформ, 24 вересня стало відомо, що 23-річна киянка Вероніка Дідусенко втратила титул "Міс Україна-2018" через порушення вимог конкурсу, оскільки вона приховала, що була заміжня.

Фото: APA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-