9 жовтня: народний календар і астровісник

9 жовтня: народний календар і астровісник

Укрінформ
Сьогодні Івана Богослова; чи йтиме дощ у січні, яким буде червень і молодик у Терезах.

Сьогодні Церква вшановує Іоанна Богослова, вірніше його «преставлення», тобто закінчення земного життя. Іоанна Богослова називають апостолом любові, бо саме цей апостол усим своїм життям і працями вчив, що людина без любові не може наблизитися до Бога. Він був одним з 3-х учнів, котрих Христос наблизив до себе. Іоанн супроводжував Христа до останньої хвилини земного життя. Після Його смерті турбувався про Божу Матір як люблячий син. Після Її Успіння проповідував у Ефесі та інших Малоазійських містах. Під час гонінь на християн був засуджений до смертної кари, яку невдовзі замінили засланням на о. Патмос, де він написав книгу Одкровення (грецькою – Апокаліпсис). Після повернення в Ефес (бл. 95 р.) написав 4-й варіант Євангелія (Євангеліє від Іоанна) Затримався на землі найдовше за всіх апостолів.

О цій порі завершували абсолютно всі польові роботи. «Хто не посіяв до Богослова – не варт доброго слова», – казали українці. Або ще така прикмета: «На Богослова дощ зі снігом – у січні тричі йтиме дощ; сонячно і тепло – червень буде дощовий і холодний». Ні, нам такого не треба: сподіваймося, що осінь буде гожою й ще порадує нас хоч і скупим, але теплом, у січні минеться без дощів, а червень видасться просто пречудовий!

Іменинники сьогодні Іван, Тихон, Афанасій, Олександр, Володимир, Дмитро.

Нині 30-ий і 1-ий місячні дні, Місяць оновився, він у надчутливих Терезах. Вірогідність помилок, ухвалення не надто вдалих рішень у ці дні дуже висока. Аж до 12 жовтня надзвичайної актуальності набуває тема взаємин – міжособистісних, ділових, соціальних. Кожному з кожним доведеться шукати спільну мову, певні спільні точки дотику. Не гнітіться ні важкими думками, ні важкою працею. В цей період добре займатися чищенням організму, приймати теплі ванни, займатися ароматерапією. Всіляко підтримуйте імунітет, адже в новомісяччя активізуються віруси. В усьому пам’ятайте про міру і тримайтеся золотої середини – тоді не схибите ні словом, ні ділом.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1925 –  -2,1, а найтеплішим у 1893 – аж +29,5.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-