Руслана готує “енергетичне” шоу для всього світу

Руслана готує “енергетичне” шоу для всього світу

Ексклюзив
Укрінформ
Українська співачка Руслана спільно з вітчизняними та міжнародними партнерами готує «енергетично незалежне» шоу, під час якого глядачів залучатимуть до процесу виробництва чистої енергії та переконуватимуть активно використовувати «зелену» енергію.

Про це Руслана повідомила в ексклюзивному коментарі Укрінформу.

«Зараз ми здійснюємо підготовку першого в світі шоу, яке буде абсолютно енергетично незалежним. Це моє ноу-хау як музиканта та продюсера. Також ми об'єднуємо довкола себе українські, німецькі та інші світові компанії, які допоможуть презентувати це шоу і в Україні, і в світі», - сказала Руслана.

За словами співачки, це буде унікальне шоу, під час якого глядачі зможуть побачити, як з'являється енергія сонця та вітру, як вона може використовуватися людьми, і головне - взяти участь у цьому процесі.

«Навіть рухи, танці, співи - будь-який драйв під час шоу буде конвертуватись в електроенергію. Ми зробимо шоу, яке самі ж забезпечимо енергією», - пояснила співачка.

Це шоу Руслана планує презентувати як в Україні, так і у всьому світі, зокрема в Південній Кореї та Японії.

«Наша діяльність стосуватиметься й підтримки проекту #RenewableEnergy в Південній Кореї, де зараз розглядається перехід на чисті джерела енергії, а також план примирення з Північною Кореєю завдяки цій «енергії миру». Ми плануємо максимально до цього долучитись, показати своє енергетичне шоу безпосередньо в Кореї», - зазначила співачка.

«Такі самі плани у нас є на Олімпійські ігри в Японії. Країна заявила, що Олімпіада у 2020 році відбуватиметься на чистих джерелах енергії. Ми хочемо підсилити цю ініціативу Японії, презентувати своє енергетичне шоу», - сказала Руслана.

Читайте також: Співачка Руслана написала лист політв'язню Кремля Костенку

Серед намірів співачки також «дістатися до найбільших заходів, таких як, наприклад, Євробачення, «перевдягнути» цей конкурс, продакшн, всі спеціальні івенти, щоб музичні продюсери, музиканти переходили на чисті джерела енергії, пропагували це активно».

Як повідомлялося, українська співачка, переможниця Євробачення-2004 Руслана у травні виступала на головній площі Лісабона в день фіналу Євробачення-2018, де закликала переходити на відновлювані джерела енергії та повідомила, що її творча діяльність буде спрямована на пропагування використання «зеленої» енергії разом з відмовою від старих джерел енергії. 

Фото: Руслана, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-