SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Рівному до 1030-річчя Хрещення Русі-України відкриють виставку духовних раритетів - 24.07.2018 17:23 — Новини Укрінформ
У Рівному до 1030-річчя Хрещення Русі-України відкриють виставку духовних раритетів

У Рівному до 1030-річчя Хрещення Русі-України відкриють виставку духовних раритетів

Фото
735
Ukrinform
Раритетні духовні видання і стародруки зможуть побачити у Рівному відвідувачі виставки, приуроченої до 1030-річчя Хрещення Київської Руси-України, яка відкривається у п'ятницю, 27 липня.

Про це повідомляє “Рівне Вечірнє”.

«На виставці буде представлено унікальну підбірку духовних книг, брошур, журналів, плакатів, які за часом видання охоплюють період близько 400 років. Особливі та найцінніші зразки – книги, що використовувались для служб в церквах та костелах Волині, починаючи з 1630 року», - йдеться у повідомленні.

Виставка відкривається у п'ятницю, 27 липня.

Серед раритетів виставки - Біблія 1630 року видання у шкіряній палітурці з металевими застібками, Сисмофіня - книга для читання в православних церквах (рік видання невідомий), Історія святого костелу, видання 1889 року, фоліант, яким користувалися в католицьких храмах, відреставрований в реставраційній майстерні обласного Держархіву.

Відвідувачі експозиції зможуть побачити і духовні журнали, які виходили в 19-20 століттях, в період Російської імперії, видання часів Другої Речі Посполитої та наступних десятиліть.

Читайте також: Делегація від Вселенського патріарха приїде в Україну святкувати Хрещення

Усі вони, як вважають організатори виставки з обласного держархіву - цінне джерело для вивчення не тільки духовного, але і світського життя.

Виставка «Історія християнства у виданнях наукової бібліотеки державного архіву Рівненської області» діятиме у цій архівній установі упродовж місяця.

У Рівному відкривають виставку духовних раритетів до 1030-річчя Хрещення Русі-України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>