У Мюнхені відкривається кінофестиваль за участю двох українських стрічок

У Мюнхені відкривається кінофестиваль за участю двох українських стрічок

Укрінформ
У програмі FILMFEST MUENCHEN , який відкривається 28 червня у баварській столиці, представлено дві стрічки українських режисерів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН.

Прем'єрою в Німеччині стане фільм Сергія Лозниці "Донбас". Картина виробництва 2018 року є спільною з німецькими, французькими, голландськими і румунськими колегами роботою. У рамках показів 1 і 6 липня у глядачів буде можливість поспілкуватися з режисером.

Також уперше у ФРН буде представлено фільм «Вулкан» Романа Бондарчука. Спільна українсько-німецька робота випущена цього року.

Обидві картини включені в конкурсну програму INTERNATIONAL INDEPENDENTS.

Читайте також: Фільм "IZI" отримав Приз глядацьких симпатій на кінофестивалі у Нью-Джерсі

Відкриє ж 36 FILMFEST MUENCHEN в четвер увечері світова прем'єра стрічки «Меккі Ніж - Брехтовський трьохкопійчаний фільм» режисера Йоахима А.Ланга.

Всього в програмі фестивалю цього року 185 фільмів з 43 країн. Почесні гості - британська актриса Ема Томсон і британський режисер і актор Тері Гілліам, яким буде вручено спеціальний приз фільм-фесту. 

Другий в Німеччині за значенням після Берлінського кінофестивалю BERLINALE Мюнхенський МКФ цього року відбудеться з 28 червня по 7 липня. Він проводиться з 1983 року. 

Фото: Filmfest München/Bernhard Schmidt

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-