Перша дитяча інтерактивна книжка про мистецтво побачила світ

Перша дитяча інтерактивна книжка про мистецтво побачила світ

Укрінформ
Перша дитяча інтерактивна книжка про мистецтво «Мій музей: пиши, малюй і вирізай» вийшла друком у видавництві «Основи». 

Про це Укрінформу повідомила арт-директорка видавництва та авторка ідеї створення книжки Анна Копилова.

«Ми дуже хочемо, щоб українці цікавилися своїм мистецтвом, тому створили цю книжку. У нашому музеї справді є на що подивитися! Це шедеври, за якими не потрібно їхати за кордон - треба лише прийти в Національного художнього музею України. Ми бачимо, що дітям подобається виконувати завдання із книжки. Неодноразово траплялися випадки, коли маленькі читачі брали своїх батьків за руки і казали: “Ходімо тепер до музею разом», - розповіла вона.

У книзі використано 52 роботи з колекції НХМУ. Дизайн розроблений таким чином, що діти можуть декорувати книжку на власний смак, зробити індивідуальною. 

З нагоди виходу книги 23 червня у Національному художньому музеї України відбувся сімейний ранок «Познайомтеся зі своїм музеєм. Квест: батьки vs діти», де гості пройшли квест музеєм. 

«Діти та їхні батьки відчули себе і художниками, і мистецтвознавцями, і героями картин. Окрім квесту, команда музею провела майстер-класи, де наймолодші малювали пейзажі, а батьки спробували свої сили в авангардному портреті», - розповіла Копилова. 

Читайте також: Країна–спецгість на книжкових виставках – лише престиж чи додаткові можливості?

З вересня квест «Познайомтеся зі своїм музеєм» в НХМУ проходитиме на регулярній основі. 

«Віримо, що мистецтво може захопити дітей. Існує література, про яку діти розповідають одне одному. “Мій музей. Пиши, малюй і вирізай” - саме така. З книжкою читачі можуть створити свій власний музей, який залишиться з ними на все життя», - додала Копилова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-