Порошенко: кінофестиваль "Молодість" - вдалий кар’єрний старт для дебютантів

Порошенко: кінофестиваль "Молодість" - вдалий кар’єрний старт для дебютантів

1354
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко побажав Київському міжнародному кінофестивалю «Молодість» плідного професійного спілкування, неординарних художніх рішень і нових досягнень у світі кіномови.

Про це повідомляється на сайті Глави держави.

"47 років поспіль українська столиця приймає знаний кінофорум Східної Європи - Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Радо вітаю молодих митців, майстрів та шанувальників мистецтва кіно на київській землі. Наша країна має самобутню кінематографічну традицію, яка знаходить оригінальне продовження у молодому українському кіно. Воно гідно представлене у програмі "Молодості", - йдеться в привітанні.

Президент висловив впевненість, що для багатьох дебютантів цей фестиваль буде вдалим кар'єрним стартом, перевіркою своїх сил у представницькому конкурентному змаганні.

Читайте також: У столиці стартував кінофестиваль "Молодість"

"Важливо, що фестиваль продовжує відбуватися в Україні, що стала воєнним рубежем Європи, захищає нашу цивілізацію від російської гібридної агресії. Дякую «Молодості» за чітку громадянську позицію, патріотизм та відданість європейським цінностям. Зичу «Молодості» плідного професійного спілкування, неординарних художніх рішень і нових досягнень у світі кіномови. Віват, 47-ма "Молодість"!», - наголосив Порошенко.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві у неділю, 27 травня, стартував 47-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість". Урочиста церемонія відкриття кінофестивалю розпочалася на Поштовій площі о 18:00. Серед гостей фестивалю: Джамала, Дмитро Шуров, Ахтем Сеітаблаєв, Римма Зюбіна, Надія Матвєєва та багато інших. Ведуть церемонію режисер і сценарист Вікторія Трофіменко і Тоня Ноябрьова, а також актори В'ячеслав Довженко та Роман Луцький. Спеціальний гість урочистої церемонії відкриття - етно-гурт KYRBASY.

На Поштовій площі у кінотеатрі "Київ" демонструвався фільм-відкриття фестивалю "Обличчя/Рило" Малгожати Шумовської. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-