Серіали без російських авторів: Нищук розповів про новий стартап

Серіали без російських авторів: Нищук розповів про новий стартап

3829
Ukrinform
В Україні оголошено новий стартап на підтримку і створення українських телесеріалів, які зніматимуться без залучення російських акторів.

Про це заявив у п'ятницю в Херсоні, де проходить ХХ Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії", міністр культури України Євген Нищук у виступі на Всеукраїнській нараді керівників вітчизняних театрів, що відбулася в залі засідань облдержадміністрації, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми оголосили зараз конкурс не тільки на кінопроекти, а й новий стартап на підтримку і створення українських телевізійних серіалів, з умовою або із забороною залучення артистів з Росії", - розповів Нищук.

За його словами, це буде український контент, українською мовою.

Читайте також: Канал “Волі” отримав попередження за фільми з Фрейндліх і Панкратовим-Чорним

Міністр закликав керівників театрів України на перешкоджати участі акторів вітчизняних театрів у зйомках даних телесеріалів. "Багато ваших акторів можуть іти в кіноекспедицію на більший термін ніж два тижні. Друзі, відпускайте, тому що одна із причин, чому молодь зараз іде в театр, вона йде дивитися на знайомі обличчя, які бачила в кіно, на телебаченні. Хай вони (актори театрів - ред.) йдуть, стають зірками, це нормально, у цьому також є певний комерційний зиск, менеджмент", підкреслив Нищук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-