Переможцям премії

Переможцям премії "Українська книжка року" виплатять по 100 тисяч

Укрінформ
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Президента України "Українська книжка року" 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо

"На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Держкомтелерадіо прийматиме заявки разом із виданнями до 15 листопада 2018 року", - ідеться в повідомленні. 

Як зазначається, заявка повинна містити інформацію про книгу, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обгрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність. Книги, висунуті на здобуття премії, мають бути довершені за змістом та видані на високому естетичному, художньому, поліграфічному рівні. 

Премія "Українська книжка року" присуджується щороку в трьох номінаціях: "За видатні досягнення у галузі художньої літератури" - книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури; "За вагомий внесок у розвиток українознавства" - книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку; довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому,  картографічному виданню або іншому твору україністики; "За сприяння у вихованні підростаючого покоління" - книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Читайте також: Україна може ввести санкцій для видавців з РФ, які “штампують” пропаганду

Лауреатам премії виплачується грошова винагорода, розмір якої становить 100 тисяч гривень. При цьому 50% грошової частини премії виплачується авторові твору (співавторам у рівних частках, якщо інше не передбачено в угоді між ними), 50% - видавництву або видавничій організації. 

Заявку та видання (у 2-х примірниках) з поміткою "Щорічна премія Президента України "Українська книжка року" потрібно надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-