"Неспішні" вихідні: фестиваль кави, музичні дні та батл роботів

Афіша
Укрінформ
Наша добірка подій на вихідні гарантує кожному нові пригоди та враження.

Флешмоб "Велосипедом на роботу"

Що цікавого: У цей день ми запрошуємо мешканців Києва їхати на роботу чи навчання саме велосипедом, аби показати, що велосипед справді може бути зручним, швидким та дешевим транспортом для щоденних поїздок у великому місті. Метою акції є популяризація велосипеду як виду транспорту в Києві. 

Коли: 13 квітня 8.00

Де: Майдан Незалежності (біля Архангела Михаїла)

Скільки: Безкоштовно

Більше інформації: Facebook

Фестиваль "Kyiv Coffee Festival vol. 4"

Що цікавого: Kyiv Coffee Festival збере на одній локації тисячі кавоманів і професіоналів індустрії, сотні бариста і кав’ярень з усієї України. Відбудеться 3 національні чемпіонати з кави, які в межах заходу проведе міжнародна організація Speciality Coffee Association (SCA).

Коли: 14 - 15 квітня

Де: Арт-завод "Платформа" (вул. Біломорська, 1)

Скільки: 100 грн

Більше інформації: Facebook

Маркет "Всі. Свої: Літо. Діти, куди вас подіти?"

Що цікавого: "Ой, діти-діти, куди ж вас подіти?.." – починають замислюватися батьки вже на початку квітня. Окрім традиційних одягу, взуття, іграшок та книжок, ми запропонуємо вам знайомство з тими, хто знається на організацї дитячого дозвілля – літніх таборах, гуртках, студіях та секціях. І – обов’язково! – у нас буде дитяча ігрова зона, майстер-класи та В’язанка.

Коли: 14 – 15 квітня

Де: Всі. Свої (Десятинна, 12) 

Скільки: Вхід вільний

Більше інформації: Facebook

День неспішного мистецтва в НХМУ

Що цікавого: Вам знайоме відчуття: побували в прекрасному музеї, але не роздивилися твори як слід? Статистика стверджує, що на один твір глядач витрачає від 8 до 17 секунд.

Всесвітній день неспішного мистецтва – це, коли протягом однієї години відвідувач може спокійно роздивитися роботи до найменших подробиць, поміркувати над їхнім змістом та вислухати фаховий коментар від співробітників музею.

А які саме картини розглядатимемо на Slow Art Day в НХМУ, визначить голосування.

Коли: 14 квітня 12:00

Де: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6)

Скільки: Вхід на акцію безкоштовний за умови попередньої реєстрації

Більше інформації: Facebook

Безкоштовні концерти у межах "Kyiv Music Days"

Що цікавого: KYIV MUSIC DAYS- це мережевий форум концертної індустрії та музичний шоукейс-фестиваль популярного світового формату "music week", що презентує виступи музикантів різних стилів одразу на кількох київських майданчиках.

Коли: 14 - 15 квітня

Де: Літературно-артистичний клюб "Х. Л. А. М." (вул. Межигірська, 23/22)

Скільки: Вхід вільний

Більше інформації: Facebook

Забіг "Kyiv NoWaste Race 2018"

Що цікавого: "Україна БЕЗ сміття" проводитиме "Другий київський екологічний забіг". Збиратимуть гроші на відкриття Другої сортувальної станціі вторсировини у Києві. Поки що такий простір у Києві один – це No Waste Station. Це можливість допомогти розвинути інфраструктуру для сортування по всьому Києву, збільшити кількість адекватних станцій прийому вторсировини, зробити сортування простим, доступним та розповсюдженим!

Коли: 15 квітня 9:30

Де: Національний Ботанічний сад ім. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1)

Скільки: 100 - 450 грн

Більше інформації: Facebook

7-й щорічний фестиваль "Тиждень австрійського кіно"

Що цікавого: До програми фестивалю "Тиждень австрійського кіно" ввійшли три повнометражних фільми, зокрема драма україно-австрійського виробництва: "Мадемуазель Параді", " Мігранти", "Січень – березень" та програма короткого метра ARS ELECTRONICA-2017.

Коли: 12 - 15 квітня

Де: Кінотеатр "Київ" (вул. Велика Васильківська, 19)

Скільки: 90 грн

Більше інформації: Facebook

Виставка творчої групи ArtZebs "Океан пластику"

Що цікавого: Стрімкий технічний прогрес дозволяє розширювати виробництво продукції щодня, від цього збільшується кількість пластику. З кожним днем кількість продукції з пластику збільшується, а середовище, вільне від нього, зменшується. Чи не витіснить він колись людину, яка його створила? 

Українська творча група ArtZebs в проекті "Океан пластику" осмислює, наскільки далеко людство зайшло у використанні пластику, такого зручного, легкого, гнучкого та дешевого матеріалу. Людство, яке не може відмовитись від пластику, має зробити щось, аби уникнути можливості масштабного екологічного лиха. 

Коли: 10 квітня - 5 травня

Де: America House Kyiv (вул. Пимоненка, 6)

Скільки: Вхід вільний. Паспорт або посвідчення водія

Більше інформації: Facebook

Кінопоказ "Довгі ночі короткого метра 2018"

Що цікавого: Концепція проста – глядачам пропонується 6-7 годин, щоб насолодитися підбіркою найкращих французьких короткометражних фільмів. Особливий акцент програма робить на стрічках, які побачили світ нещодавно.

Коли: 13 - 14 квітня

Де: Кінотеатр "Київ" (вул. Велика Васильківська, 19)

Скільки: 80 - 140 грн

Більше інформації: Facebook

День неспішного мистецтва у НМТШ

Що цікавого: Музей пропонує звернути увагу на одну з найвідоміших картин Тараса Шевченка – Катерину. Під час акції ви зможете, не поспішаючи, оглянути найбільшу картину художника, дізнатись про історичні реалії життя дівчат цього соціального стану.

Особливістю акції є відсутність людини, яка б вела діалог. Натомість музей залишає для вас аудіозапис з розповіддю Шевченка про цю картину, інформацію про контекст мистецький та історичний і головне – тишу – поле для роздумів і споглядання.

Коли: 14 квітня 12:00

Де: Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Шевченка, 12)

Скільки: Вхід вільний

Більше інформації: Facebook

День неспішного мистецтва у Музеї Грушевського

Що цікавого: У межах акції Slow Art Day/День неспішного мистецтва музей запрошує оглянути перлину колекції – Портрет Катерини Грушевської пензля відомого українського художника Івана Труша. Своїми враженнями Ви можете поділитися зі співробітником, який зустріне Вас в експозиції, а також у соціальних мережах з хештегами #SlowArtDay та #hrushevskyhouseSlowArtDay

Коли: 14 квітня 12:00

Де: Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського (вул. Паньківська, 9)

Скільки: Вхід до музею безкоштовний з 12.00 до 13.00

Більше інформації: Facebook

V Міжнародний фестиваль історичного кіно "Поза часом"

Що цікавого: Міжнародний фестиваль історичного кіно містить в собі три блоки фільмів: повнометражні документальні, короткометражні документальні, ігрове кіно. Серед цілей фестивалю: ознайомлення українців з кращими зразками вітчизняного та зарубіжного історичного кіно, поширення ідеї про важливість "ніші" історичного кіно, його величезну роль у формуванні національної ідентичності, зміцнення суспільної свідомості, а також формування позитивного іміджу України в міжнародному співтоваристві та ознайомлення іноземних кінематографістів і глядачів з історією України.

Коли: 13  - 15 квітня

Де: Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця" (вул. Госпітальна, 24а)

Скільки: 50 грн

Більше інформації: Facebook

Поетично-музичний вечір за творами Ліни Костенко

Що цікавого: Поетично-музичний вечір за творами Ліни Костенко "Старої казки пісня лебедина".

Коли: 14 квітня 17:00

Де: Музей Марії Заньковецької (вул. Велика Васильківська, 121)

Скільки: 50 грн

Більше інформації: Facebook

Виставка "Стріт-колажі" від арт-дуету Braty

Що цікавого: Стріт колаж – це особливий вид стріт-арту, авторами якого є життя, час і випадковість. Непередбачуване накладення рекламних постерів, графіті, трафаретів на фасадах будинків, на гаражах, парканах. Різноманітність сюжетів і образів, які розповідають чесну історію вулиць.

Коли: 12 - 30 квітня

Де: Французький інститут в Україні (вул. Олеся Гончара, 84)

Скільки: Не вказано

Більше інформації: Facebook

Вечірка "Atlas Weekend Preparty: Black Friday"

Що цікавого: Atlas Weekend оголошує ніч розпродажів на офіційній препаті фестивалю 2018: знижки на квитки, 5 лайв виступів і три діджей-сцени абсолютно безкоштовно. А ще фотозони зі спецефектами, фантастика чіллаут і фестивальний рух всю ніч.

Коли: 13 квітня 19:00. Після 23:00 18+

Де: Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41)

Скільки: Вхід вільний. Реєстрація

Більше інформації: Facebook

Виставка Марії Гельман "Японія: напівтон"

Що цікавого: Виставка акварелей Марії Гельман "Японія: напівтон" – острівець українсько-японського культурного обміну й дружби між двома народами, котрі, враховуючи трагічні уроки історії, прагнуть бути ближчими одне до одного.

Мета виставки – показати українцям "Країну сонця, що сходить" такою, як її бачать самі японці, без фальші, без прикрас, без яскравих контрастів.

Коли: 12 квітня - 2 травня

Де: Національний музей українського народного декоративного мистецтва (вул. Лаврська, 9)

Скільки: Не вказано

Більше інформації: Facebook

Всесвітній день неспішного мистецтва в НМІУ

Що цікавого: Музей запрошує відвідувачів присвятити годину свого часу детальному знайомству лише з кількома наперед визначеними експонатами. Своїми враженнями Ви, як учасники акції, зможете поділитися із співробітником, який зустріне Вас в експозиції, а також, написавши відгук у соціальних мережах з хештегами #SlowArtDay та #SlowArtDayNMIU

Коли: 14 квітня 13:00

Де: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2), Музей історичних коштовностей України (вул. Лаврська, 9)

Скільки: Вхід вільний після реєстрації (НМІУ) та реєстрації (музей коштовностей)

Більше інформації: Facebook

Всеукраїнський фестиваль "ROBOfirst – більше, ніж роботи"

Що цікавого: Понад 1000 конкурсантів з усієї України за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми води на Землі в межах глобального міжнародного проекту "Вода і людина". Під час фестивалю пройде два найбільші світові конкурси з робототехніки – Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років та Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років.

Відвідувачі зможуть подивитись на гру роботів і пограти в робофутбол та у настільні ігри народів світу, позмагатися із супротивником за кількість артефактів, влаштувати "бої сумо".

Коли: 14  - 15 квітня

Де: Український дім (вул. Хрещатик, 2)

Скільки: Вхід вільний

Більше інформації: Facebook

Концерт Vivienne Mort

Що цікавого: Vivienne Mort вирушають у всеукраїнський тур на підтримку нового повноформатного альбому "Досвід"

Коли: 14 квітня 19:00

Де: Міжнародний центр культури і мистецтв (алея Героїв Небесної Сотні, 1)

Скільки: 220 - 800 грн

Більше інформації: Facebook

Відкриття мотосезону 2018 Kyiv Drive Day

Що цікавого: Драйвові мото- та велорозваги, битва гаджетів та жива музика. Під час урочистого відкриття мотосезону влаштують масштабний тест-драйв мотоциклів. Усього буде доступно 7 двоколісних. Реєстрація на тест-драйв.

Коли: 14 – 15 квітня

Де: Контрактова площа

Скільки: Вхід вільний

Більше інформації: Facebook

Благодійний фітнес-марафон Happy Charity Fitness

Що цікавого: Ранкове сонце, свіжий Дніпровський бриз, музика, тренувальний комплекс - все продумано так, щоб оживити емоції, підсилити життєвий тонус і надихнути на звершення. А ще - це можливість разом зробити добру справу для порятунку сердець малюків.

Окрім настрою і зарядки ми допоможемо зібрати кошти на обладнання фібробронхоскопа для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. 

Коли: 14 квітня 11.30

Де: Поштова площа (напроти Річкового вокзалу) 

Скільки: від 100 грн. Реєстрація

Більше інформації: Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-