Невідомий роман Толкіна про Середзем'я знайшли й опублікують

Невідомий роман Толкіна про Середзем'я знайшли й опублікують

Укрінформ
Невідомий роман Дж. Р. Р. Толкіна про світ "Володаря перснів" знайдений і буде опублікований.

Роман розповість «першу реальну історію Середзем'я, світу, в якому відбуваються пригоди «Хоббіта» і «Володаря перснів», повідомляє oKino.ua з посиланням на The Guardian.

Син покійного письменника Крістофер відшукав втрачені записи батька, відредагував і перетворив їх на роман під назвою «Падіння Гондоліна», який пізніше буде опубліковано видавництвом HarperCollins і прикрашено ілюстраціями ветерана франшизи Алана Лі.

Толкін вперше придумав світ Середзем'я, коли служив на фронтах Першої світової. Учень Толкіна Джон Гарт говорить про «Падіння Гондоліна» як «епічну історію битви за межами «Володаря перснів».

Мова про битву між демоном Морготом, морським богом Ульмо і нолдорським ельфом на ім'я Туорі, який збирається почати нове життя у таємничій країні Гондолін. Йому доводиться відбивати атаку орків, драконів і балрогів, аби відстояти свою землю.

«Це типовий Толкін. Квест за участю персонажа, який із неохочого героя перетворюється на справжнього. Тут є Темний лорд, і тут ми вперше зустрічаємося з орками та балрогами», — зазначив Гарт.

Читайте також: Серіал Amazon за мотивами "Володаря перснів" обіцяє стати найдорожчим в історії

Книга вийде з друку в серпні цього року.

Нагадаємо, потоковий сервіс Amazon готує амбітний і дорогий серіал про Середзем'я, сюжет якого перетнеться із трилогією про Фродо та магічний Перстень влади.

Головне фото: фільм "Володар перснів: Хранителі Персня". Фото: IMDb

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-