Кіностудію ім.Довженка модернізують за рахунок інвестицій

Кіностудію ім.Довженка модернізують за рахунок інвестицій

Укрінформ
Представники компаній з виробництва фільмів Dragon Capital/Radioaktive Film та UkraineInvest презентували концепцію інвестпроекту модернізації Національної кіностудії художніх фільмів імені Довженка.

Як повідомляє прес-служба міністерства, проект передбачає технічне й технологічне переоснащення кіностудії, відновлення повного циклу кіновиробництва.

"Кіностудія Довженка - це бренд, тому для нас важливо інвестувати у відновлення цього закладу. Це більше, ніж кіностудія, це - історичне місце. І ми хочемо долучитися до відродження в Україні цієї відомої на весь світ кіностудії. Ми маємо багато цікавих пропозицій, особливо щодо технічної частини проекту", - відзначив керівник департаменту інвестиційно- банківських послуг компанії Dragon Capital/Radioaktive Film Брайан Бест, презентуючи бізнес-план.

Читайте також: Продюсери розповіли, як знімали "Таємний щоденник Симона Петлюри"

Окремо учасники зустрічі розглянули питання форми та механізму співпраці для реалізації проекту.

Перший заступник міністра культури Світлана Фоменко зауважила, що є різні процедури і можливості для фінансування проекту - корпоративні фінанси, прямі іноземні інвестиції та державне фінансування.

"Єдине, що є сталим та не може бути зміненим – це цільове призначення локації. Не може бути розглянуто і питання приватизації. Національну студію ім. Довженка можна використовувати лише на користь усього українського суспільства, а не інвесторів. Питання оновлення стосується не лише збереження національної пам’ятки, а й є ключовим у реалізації державної політики", - підкреслила Фоменко.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-