Укрпошта випустить марки з

Укрпошта випустить марки з "Викраденою принцесою"

Укрінформ
Художні поштові марки, присвячені анімаційному фільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", випускає ПАТ "Укрпошта" у співпраці зі студією Animagrad (FILM.UA Group).

Про це Укрінформу повідомили в компанії Animagrad. 

"На одній з двох поштових марок, виконаних на самоклейному папері, зображені головні герої на фоні старовинного Києва: принцеса Міла, її батько - київський князь Володимир та коханий - мандрівний актор Руслан. На другій красується Хом'як Вінницький, який викликає найніжніші почуття як у дітей, так і в дорослих", - йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, номінал поштових марок - 5 грн. Тираж кожної марки - 100 тисяч примірників. До поштових марок буде випущено конверт "Перший день" та виготовлено спеціальний поштовий штемпель.

Незабаром поштові марки "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" з'являться у відділеннях Укрпошти. 

Читайте також: "Викрадена принцеса" б‘є рекорди прокату - Порошенко

Як відомо, прем'єра стрічки в Україні відбулась 7 березня 2018 року, права на його прокат попередньо продані майже в півсотні країн, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки. Мультфільм став переможцем дев'ятого конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування становить близько 20% від загального бюджету в 95 млн грн. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-