Список претендентів на "Золоту дзигу" скоротився до 38 фільмів - 26.02.2018 19:34 — Новини Укрінформ
Список претендентів на "Золоту дзигу" скоротився до 38 фільмів

Список претендентів на "Золоту дзигу" скоротився до 38 фільмів

866
Ukrinform
Українська кіноакадемія оголосила короткий список фільмів-претендентів на Другу Національну кінопремію "Золота дзига".

Про це повідомляється на офіційному сайті кіноакадемії.

"Завершилося голосування членів Української кіноакадемії за короткий список стрічок. З 59 фільмів довгого списку відбір пройшло 38 стрічок, а саме: 11 повнометражних ігрових, 10 короткометражних ігрових, 9 документальних, 8 анімаційних", - ідеться в повідомленні.

Загалом короткий список номінантів на Другу Національну кінопремію такий (в алфавітному порядку):

Повнометражний ігровий фільм:

    Dzidzio Контрабас, режисер Олег Борщевський

    IZI, Андреа Маньяні

    “Іній”, Шарунас Бартас

    “Кіборги”, Ахтем Сеітаблаєв

    “Лагідна”, Сергій Лозниця

    “Межа”, Петер Беб’як

    “Припутні”, Аркадій Непиталюк

    “Рівень чорного”, Валентин Васянович

    “Стрімголов”, Марина Степанська

    “Червоний”, Заза Буадзе

    “Чужа молитва”, Ахтем Сеітаблаєв

 Короткометражний ігровий фільм:

    “Бузок”, Катерина Горностай

    “Випуск’97”, Павло Остріков

    “Віддалік”, Горностай

    “Дім”, Ірина Цілик

    “На своїй землі”, Олександр Кирієнко

    “Невидима”, Максим Наконечний

    “Свині”, Роман Любий

    “Солатіум”, Христина Тинькевіч

    “Технічна перерва”, Філіп Сотниченко

    “У полі”, Олександр Шкрабак

 Документальний повнометражний фільм:

    “Будинок “Слово”, Тарас Томенко

    “Війна химер”, Анастасія Старожицька, Марія Старожицька

    “Дельта”, Олександр Течинський

    “Діксі Ленд”, Роман Бондарчук

    “Одесити на Донбасі”, Олександр Авшаров

    “Контури”, Валерій Балаян, Олексій Радинський, Олег Чорний

    “Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть”, Тетяна Ходаківська

    “Свій голос”, Сергій Маслобойщиков

    “Школа номер 3”, Єлізавета Сміт, Георг Жено

 Анімаційний фільм:

    “Елювіум - Регенеративна істота”, Стас Сантімов

    “Лабіринт”, Олександр Колодій, Степан Коваль

    “Подорож”, Євгенія Кіракосян

    “Причинна”, Андрій Щербак

    “Хроніки одного міста”, Євген Сивокінь

    “Чудове чудовисько”, Сергій Мельніченко

    “Я купив велосипед”, Микита Лиськов

    “Я Чайник!”, Оксана Карпус

Як зазначається, чесність і достовірність результатів голосування підтвердила аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG, що є офіційним аудитором Другої Національної кінопремії.

Відсьогодні члени правління Української кіноакадемії серед фільмів короткого списку визначають номінантів на Другу Національну кінопремію “Золота Дзига”. Список претендентів по номінаціях оголосять у березні.

Читайте також: Назвали першого переможця "Золотої Дзиги"

Урочиста церемонія вручення нагород Другої Національної кінопремії відбудеться 20 квітня.

Раніше стало відомо, що цьогоріч почесну статуетку “Золота Дзига” за внесок у розвиток українського кіно отримає режисер, сценарист, педагог В'ячеслав Криштофович. Лауреата у цій номінації визначають члени Національної спілки кінематографістів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>