Марина Порошенко продемонструвала свій диплом мистецтвознавця

Марина Порошенко продемонструвала свій диплом мистецтвознавця

Укрінформ
Голова Українського культурного фонду, дружина Президента України Марина Порошенко має, крім медичної, також мистецтвознавчу освіту. 

Про це вона заявила у середу на прес-конференції, присвяченій обранню виконавчого директора Українського культурного фонду, відповідаючи на запитання журналіста, чи має вона фахову освіту для того, щоб очолювати мистецтвознавчі інституції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Перша леді показала журналістам свій диплом про вищу освіту, який вона отримала в 2007 році, закінчивши з відзнакою Державну академію керівних кадрів культури і мистецтва. «Я отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобула кваліфікацію мистецтвознавець-експерт ще десять років тому», - сказала Марина Порошенко.

Як повідомляв Укрінформ, 19 січня 2018 року міністр культури України Євген Нищук призначив Марину Порошенко на посаду голови Українського культурного фонду. За кандидатуру дружини Президента одноголосно проголосували всі члени наглядової ради Фонду.

Виконавчим директором Українського культурного фонду обрано керівника Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні Юлію Федів.

Читайте також: Українському культурному фонду обрали виконавчого директора

Український культурний фонд - державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного закону з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, широкого доступу громадян до національного культурного надбання.

Передбачено, зокрема, що Український культурний фонд займатиметься експертним відбором, фінансуванням і моніторингом виконання культурних і художніх проектів, надаватиме гранти і стипендії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-