SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У столиці стартував "Український тиждень моди" - 03.02.2018 18:28 — Новини Укрінформ
У столиці стартував "Український тиждень моди"

У столиці стартував "Український тиждень моди"

1709
Ukrinform
У Києві стартував тиждень української моди, на якому дизайнери представлятимуть свої колекції осінь-зима 2018/2019. Ukrainian Fashion Week відкрився в суботу 3 лютого в "Мистецькому Арсеналі" і триватиме до четверга, 8 лютого.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

У перший день свої колекції показали POUSTOVIT, GASANOVA, Олена Буреніна, завершуватиме перший день моди FROLOV. Під час Ukrainian Fashion Week 2018/19 відбудуться покази колекцій більш як 50 дизайнерів.

Ukrainian Fashion Week 2018/19 / Фото: Багмут Павло, Укрінформ

Крім того, на базі заснованої у 2017 році Ukrainian Fashion Week спільно з громадською ініціативою Kyiv Smart City платформи Fashion Tech Ukraine, присвяченої інноваційним технологіям у світі моди, працюватимуть демозони, які демонструють нові технологічні можливості для fashion-індустрії. 

Читайте також: Цікаво, смачно, модно: як провести перші вихідні лютого

Започаткований у 1997 році "Ukrainian Fashion Week" став першим тижнем pret-a-porter у Східній Європі. Український тиждень моди проходить двічі на рік і повністю відповідає світовим стандартам. Подія кожний сезон збирає більш як 60 учасників, акредитує понад 200 українських і закордонних ЗМІ і приймає приблизно 20 тисяч гостей.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-