Зараз в Україні знімається півсотні повнометражних фільмів - Іллєнко

Зараз в Україні знімається півсотні повнометражних фільмів - Іллєнко

Укрінформ
Україна дуже активно знімає кіно, і чимало проблем кіновиробництва на сьогодні вирішені, проте актуальною залишається проблема кінодистрибуції та промоції вітчизняних стрічок.

На цьому наголосив голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко під час прес-конференції в Укрінформі.

"Одним з найголовніших викликів української кіноіндустрії на сучасному етапі є становлення кінодистрибуції та промоції. Щодо процесів виробництва, то тут багато проблем вже вирішено. З'являється багато фільмів, просто зараз півсотні повнометражних фільмів перебувають на різних етапах виробництва. І це лише ті, які виходять за підтримки Держкіно. Постає актуальна проблема донесення цих стрічок до глядачів", - підкреслив Іллєнко. 

Читайте також: Кінотеатр "Жовтень" обіцяє три гучні українські прем'єри

Він зазначив, що кінотеатральний ринок України поки що невеликий, і кількість  дистриб'юторів на ньому не може задовольняти наявний рівень виробництва. 

Іллєнко також подякував кінотеатру "Жовтень", який впродовж багатьох років активно пропагує українське кіно і нині започаткував новий проект на підтримку та розвиток бренду "українське кіно". 

"Я дуже радий з того, що кінотеатр "Жовтень" виконує функцію донесення українських фільмів до глядача. Треба працювати з глядачем, і тоді з'явиться інтерес і будуть касові збори", - переконаний голова Держкіно. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-