Марину Порошенко обрали головою Українського культурного фонду

Марину Порошенко обрали головою Українського культурного фонду

Фото
3109
Ukrinform
Дружина Президента України Марина Порошенко стала Головою Українського культурного Фонду.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

"19 січня міністр культури України Євген Нищук призначив Головою Українського культурного Фонду Марину Порошенко. За її кандидатуру одноголосно проголосували всі члени Наглядової ради Фонду", - йдеться у повідомленні.

Заступаючи на посаду, Марина Порошенко зазначила: «Глибоко усвідомлюю відповідальність, яку покладають на мене обов’язки очільника Фонду перед українським народом. Переконана, що Український культурний фонд буде сприяти модернізації сектору культури, підтримувати культурний розвиток громад в умовах децентралізації, інтегрувати національну ідею всередині країни, стимулювати розвиток креативного молодого покоління, підтримувати стартапи культурних та мистецький проектів через систему прозорих конкурсів, розвивати науково-дослідницьку діяльність мистецької спільноти, а також - співпрацювати з українською діаспорою та формувати позитивний імідж України у світі».

Як зазначається в повідомленні, у ході обговорення діяльності Українського культурного фонду було оголошено про конкурсний відбір на посаду Виконавчого директора Фонду, який триватиме з 22 січня до 2 лютого.

фото: Міністерство культури

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>