На Вінниччині вручатимуть премію Леонтовича

На Вінниччині вручатимуть премію Леонтовича

803
Укрінформ
Вінницька обласна рада у четвер ухвалила рішення про заснування премії ім. Миколи Леонтовича, яку вручатимуть за визначні заслуги в розвитку музичного і хорового мистецтва.

Про це йдеться у рішенні позачергової сесії облради, яке має у своєму розпорядженні Укрінформ.

«Заснувати у 2017 році премію ім. М. Д. Леонтовича з нагоди 140-річчя від дня народження Миколи Дмитровича Леонтовича (1877-1921), композитора, збирача музичного фольклору, громадського діяча. Премія присуджується за визначні заслуги в розвитку музичного і хорового мистецтва», - йдеться у документі.

Зазначається, що метою заснування премії є збереження духовних традицій українського народу та формування національної свідомості, а також збереження та розвиток українських національних співочих традицій. Премія покликана сприяти підтримці мистецьких колективів, які популяризують його творче надбання, заохочувати сучасних композиторів до написання хорових творів, а також підтримувати і популяризувати твори сучасних українських композиторів.

Читайте також: В Австрії на благодійному концерті зібрали €15 тисяч для українських дітей

Премія присуджуватиметься щороку в грудні до дня народження Миколи Леонтовича. До премії передбачена грошова винагорода у розмірі 20 тис. гривень. Її виплачуватимуть коштом обласного бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-