SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Кличко в Берліні презентував свою книгу - 30.08.2017 00:43 — Новини Укрінформ
Кличко в Берліні презентував свою книгу

Кличко в Берліні презентував свою книгу

Фото
1567
Ukrinform
Німецький видавничий дім Dussmann 29 серпня організував в своєму магазині в центрі Берліна презентацію книги легенди спорту, українського боксера Володимира Кличка «Management Challenge» німецькою мовою.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в ФРН.

«Я дуже сильно мотивований. Для досягнення певних цілей – яких досяг і яких не досяг», - заявив Кличко, який 3 липня про завершення спортивної кар'єри.

Читайте також: Володимир Кличко на отримання премії Bild: Я переглянув значення слова "успіх"

Він зазначив, що стоїть на початку другої кар'єри», яка, за його словами, «буде не менш захоплююча, ніж перша». Він збирається сконцентруватися на «корпоративному дизайні і філософії марки «Кличко».

Кличко в Берліні презентував свою книгу

Книга, презентованая у вівторок, має назву «Management Challenge». Таку назву носив і курс лекцій, який Володимир ініціював і читав в університеті Санкт-Галлена в Швейцарії. Одне із завдань курсу - навчитися справлятися з поразками і ніколи не опускати руки, а мета - підготувати людей для випробувань на професійному та життєвому шляху.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-