Фестиваль «Ти у серці моїм, Україно» збере 40 колективів

Фестиваль «Ти у серці моїм, Україно» збере 40 колективів

Укрінформ
Понад 40 колективів із восьми областей України та з-за кордону братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно», що 23-24 серпня вдруге відбудеться на Співочому полі у Києві.

Про це заявив у понеділок директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, заслужений працівник культури України, голова оргкомітету фестивалю-конкурсу Микола Пересунько під час прес-конференції в Укрінформі.

 «Фестиваль народної творчості ми вдруге проводитимемо на Співочому полі у Києві. У конкурсі братимуть участь понад 40 колективів - це майже 500-600 виконавців. До сьогодні надходять заявки від учасників фестивалю як з України, так і з-за кордону. Зокрема, до нас їдуть два колективи під назвою «Барвінок» з Нью-Джерсі (США) та з Канади. Фестиваль буде проводитись за різними жанрами: вокально-хорове мистецтво, сучасна пісня, хореографія, а також уперше буде проходити фестиваль-конкурс образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва», - розповів Пересунько.

Виступи конкурсантів оцінюватимуть 14 членів журі, серед яких - заслужені діячі мистецтв України, заслужені та народні артисти і професори вишів. Головою журі є народний артист України, член Національної хореографічної спілки України Григорій Чапкіс.

«Буде боротьба за перше, друге, третє місця та Гран-прі, але переможених у ній не буде, оскільки переможуть культура та наші діти», - зазначив Чапкіс.

Читайте також: Рок-фестиваль "Дорога на Схід" завершився: грали й музиканти з прифронтових районів

Конкурсанти, що змагатимуться у вокальних номінаціях, мають обов'язково представити на фестивалі-конкурсі одну з пісень на героїко-патріотичну тему. Зважаючи на необхідність популяризації таких творів, оргкомітет і журі заходу вирішили запровадити додаткову нагороду - подарувати переможцям авторські патріотичні пісні з можливістю записати їх на професійній студії. З такою пропозицією виступила зокрема композитор, співачка, засновниця продюсерського центру «Зорепад» Ірина Тарнавська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-